10 Numara 5 Yıldız başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

10 Numara 5 Yıldız başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Ekranların sevimli yüzü ve sunucuları arasında gösterilen İlker Ayrık, uzun bir dönem Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması ile ekranların karşısında yer almaktaydı. Belirli bir dönem ekranlardan kaldırılması ile farklı projeler arayışına giren Ayrık, nihayet muradına ermiş olacak ki 10 Numara 5 Yıldız programı ile ekranların karşısına geri dönmüş durumda. Uzun bit süredir ismi Fox TV ile anılan ismin hangi proje ile ekranların karşısında olacağı belli değildi. 2017 Temmuz ayında yayınlanan fragman bir anda tüm izleyicilerin dikkat odağı haline geldi. Yeni sezonda ekranların karşında yer almaya başlayan yarışmanın formatından bahsedecek olursak;

Yukarıda da belirttiğimiz üzere 1o Numara 5 Yıldız yarışmasının sunuculuğunu İlker Ayrık yapmakta. Bununla beraber yarışmanın koordinatörlük görevi Reyhan Tüysüz yönetiminde yer almakta. Bu yarışmaya katılan kişiler bireylerden değil, çocuklardan oluşmakta. Her hafta farklı çocukların katılımları ile meydana gelen yarışmada minik dostlarımız kendilerine has bazı yeteneklerini sergileyerek jüriden gösterileri için puanlar almakta. Öyle jüri desek de aslında koltukta oturan kişiler herhangi bir profesyonel kişilerden oluşmadığı gibi tamamen yarışmacıların akranlarından seçilerek oturtulmakta. İlker Ayrık ve Reyhan Tüysüz dışında stüdyo bulunan yarışmacı ve jüri üyelerinin tamamı çocuklardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu proje, Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Çocuklar projesinin bir benzeri olarak tasarlandığını da söyleyebiliriz.

Projenin amacında aslında çocukların anne ve babalarını ne kadar tanıdığını karşılıklı olarak gözlemlenmesine olanak sağlayacak. Yarışmacı çocuklar içerisinde her turun kazananının önce ailesi mağaza içerisinden çocuğuna uygun bir hediye seçecektir. Sonrasında mağazaya giren çocuk ailesinin seçtiği ürünü seçebilirse hediyenin sahibi olacaktır. Tersi bir durumda da maalesef ki eli boş dönecektir. Program sonucunda gerek jüri çocuklarına gerekse yarışmacı çocuklar program tarafından çeşitli hediyelere sahip olarak mutlu bir şekilde ayrılacaklardır. Konsept olarak oldukça değişik bir yapıya sahip olduğunu gösterdi. Yarışmaya katılmak isteyen aileler, Fox TV içerisinde yarışmaya özel olarak hazırlanan başvuru formunu doldurarak çocukları ile beraber bu eğlenceli dünya içerisinde yer alabilirler.


10 Numara 5 Yıldız Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
10 Numara 5 Yıldız Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No:44 Zeytinburnu / İstanbul – Türkiye
Fox TV Telefon: 0212 414 90 00
10 Numara 5 Yıldız Başvuru Formu: https://www.fox.com.tr/10-Numara-5-Yildiz/ekstra/10/Basvuru-Formu


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir