A101 (21 Aralık – 27 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

A101 (21 Aralık – 27 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

Perakende marketçiliğin zirve noktasında yer alan A101, her hafta düzenlemiş olduğu Aktüel Ürünler ile müşterilerine adeta indirim yağmurları sunuyor. 21 Aralık tarihinde başlayan indirimleri yakaladın yakaladın, yakalayamazsanız ürünlerin yüksek fiyattan almak durumunda kalabilirsiniz. Yıl sonunun gelmesi ile beraber birçok marka, son model ürünlerini eritebilmek, stok düşürebilmek amacı ile A101 gibi şirketlerle anlaşarak kampanyalar düzenlemekte.

A101 Aktüel Ürünler içerisinde bu hafta;

Hİ-Level 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ve Piranha 3D Gerçeklik Gözlüğü gibi oldukça üst düzey ürünler yer almakta. Yeni yıla yeni bir televizyon ile girmek isteyenler için oldukça güzel bir kampanya olacağına benziyor. Bu kadar ile kalmayan şirket, SEG markasına ait oldukça güzel bir Çamaşır Makinesinin de satışını uygun fiyattan yapmakta. Çamaşır Makinesinin taşınması ve kurulumu yine A101 şirketine ait olarak gösterilmekte.

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde tamirat alanında kullanılmak üzere geliştirilen birçok malzemede yer almakta. Kataloğu incelediğinde çocuklar için yeni birçok oyuncağın bulunduğunu, gençler için birçok cep kitaplarının yer aldığını, kadınlar için ise ev tekstil ürünlerinin yer aldığını görmekteyiz. Mobilya konusuna açıklık getiren şirket, mobilya ürünlerine bu kataloğu içerisinde daha çok yer vermiş durumda. Gelecek ürünler arasında Aynalı Banyo dolabının yer aldığını buradan duyurmak istiyoruz. Bay ve bayan kol saatlerinin geleceği 21 Aralık 2017 Aktüel haftası, iyi değerlendirilmesi durumunda kişilere yüzlerce lira indirim sağlayabilmekte. Hİ-Level 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV 1,399,00 TL’den, SEG Çamaşır Makinesinin 699,00 TL’den satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Bu hafta gelecekler arasında güzel bir VR gözlüğünde yer alacağını, VR gözlüğün ise 24,95 TL’den satılacağını söyleyebiliriz.

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir