Acıbadem Hastanesi çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Acıbadem Hastanesi çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin en değerli sağlık kuruluşları arasında gösterilen Acıbadem, 1991 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini 26 yıldır eksiksiz olarak sürdürmekte. Markalaşma süreci içerisinde 22 hastane sahibi olan şirket, 20 tıp merkezi açarak sağlık sektörü içerisinde önemli adımlar atmaktadır. Bünyesinde yer alan sağlık kuruluşları içerisinde 3,500’den fazla doktor bulunduran şirket, hastalarla ilgilenebilmeleri için 4,000 hemşireyi de vardiyalı olarak hastaların hizmetlerine sunmakta. Bunlarla beraber toplam 22,500 personeli bulunan şirket, personellerini alanında uzman, tam donanımlı bir şekilde yetiştirerek özenli bir şekilde hizmet alanında yer almalarını sağlamakta. Hastanelerin nerdeyse tamamında ileri teknoloji seviyeli cihazlar, teknolojik ürünleri ile donatan şirket, altyapı çalışmalarını da eksizsiz bir şekilde sürmeye devam etmekte.

Başta tanı ve tedavi hizmetleri olmak üzere sağlık alanında birçok hizmetleri bünyesinde barındırmaya özen gösteren Acıbadem Hastanesi, birçok sağlık konusunda kişilerin yurtdışı tercihlerinden ziyade bünyelerinde tedavi olmalarını sağlamakta. Acıbadem Hastanesi ülke içerisindeki etkinliklerini tüm hızla sürdürürken yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde Asya ve Pasifik ülkelerinde de çalışmalar yürütmekte. Toplamda 10’a yakın ülkede de sağlık hizmetleri konusunda büyük yatırımlar gerçekleştiren şirket, gerçekleştirdiği ortaklıklar ve anlaşmalar sayesinde dünyanın en büyük şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Hastane grubu olmasından dolayı faaliyetlerini büyük oranda değiştiren şirket, hizmetlerinde vermiş olduğu destekler ile ön plana çıkmakta. Tüm hastaneleri içerisinde yer alan cihazların dünya standartları üstünde olması hizmetlerinin daha hızlı, daha ekonomik gerçekleşmesine olanak sağlamakta.

Acıbadem hastanesi, ülke içerisinde aslında oldukça önemli bir konuya değinerek bir ilke de imza atmayı başarmıştır. Sağlık alanında bünyesinde çalışacak nitelikli personeller yetiştirebilmek adına Türkiye’nin ilk özel sağlık üniversitesini açarak dışa bağımlılığın önüne geçmeye çalışmıştır. Bünyesinde çalışacak kişileri kendi standartlarına uygun olacak şekilde eğiten şirket, aradığı nitelikleri deneyimler ve staj olanakları ile beraber öğrencilerine zamanla aşılamakta. Daha çok büyükşehirlerde hizmet vermeye çalışan şirket, Başta ülkenin tamamında hizmet verecek bir gelişmeye sahip olurken yurtdışından da gelebilecek misafirlerini sağlıklı bir şekilde ağırlayabilmekte. Birçok sağlık sorununa anlık çözüm önerisi getirmesinden dolayı ülkenin en başarılı sağlık kuruluşları arasında yer almakta.


Acıbadem Hastanesi – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Genel Müdürlük Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 Altunizade – Üsküdar / İstanbul – Türkiye
Acıbadem Hastanesi Müşteri Hizmetleri: 444 5 544


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir