Adil Işık (adL) müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Adil Işık (adL) müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tüm dünya onu adL adı ile bilmekte olup perakende alanında modayı en güzel şekilde temsil eden markalar arasında göstermekte. Adil Işık Grup bünyesinde yer alan şirket, 1992 yılında kurulmuş olup gerek yurt içerisinde gerekse yurt dışarısında oluşturduğu noktalar ile tanınırlık ve marka bilinirliğinin artmasına olanak sağlamakta. Moda alanında kendisine özgü tasarımlar oluşturmaya çalışan Adil Işık, bağlı bulunduğu sektörler içerisinde kendisine önemli bir yer edinmiş olup nokta sayılarını artırarak birçok kişi ile buluşabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. 1992 yılından günümüze kadar geçen sürede 120 adet yurt içerisinde nokta, 50 adet ise dünyanın farklı bölgelerinde bulunan mağazalar ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tamamen kendisine özgü tasarımlar çizen adL, moda alanında birçok isimler çalışarak insanların hangi alanlarda ne gibi ürünler kullanabileceğini analiz etmektedir. Bu sayede modanın yeni yüzü olarak gösterilmekte olup Yeri geldiğinde romantik tasarımlar çizen şirket, yeri geldiğinde özgürlükçü ve canlılığa önem veren ürünlerde ortaya koyabilmekte. Ülke içerisinde katma değer oluşturabilmek adına bugüne kadar birçok şirket ile çalışmış, birçok başarılar elde etmeyi başarmıştır. Oldukça uzun bir süredir. Gerek Türk moda sektörünün gerekse dünya moda sektörünün duayeni olarak gösterilen Cengiz Abazoğlu ile çalışan Adil Işık, ürünlerine farklı bakış açıları getirerek modanın gerçek yüzü olmak adına büyük yatırımlar gerçekleştirmekte.

Moda sektörünü kendi çatısı altında toparlamak ve her yılın yeni yaklaşımları piyasaya sürmek isteyen adL, bu bağlamda sahip olduğu 165 mağaza sayısını kendilerini olumsuz etkilemeyecek bir şekilde yükseltmek istemektedir. Hazır giyim ürünlerini bay ve bayanlar için tamamen kendi üreten Adil Işık, bu alanda tasarımcılarını dahi kendisi yetiştirmektedir. Çekirdekten yetişen tasarımcılar, şirketin yapısını, müşteri kitlesini ve ihtiyaçlarını kavrayarak üretimleri gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bu alanda birçok firma olmasına karşın Adil Işık bu rekabet ortamını kendisi için kullanmış olup gelişimini daima rakiplerden önce müşterilerine ulaşarak sağlamıştır. Sahip olduğu internet sitesi sayesinde ürünlerini online olarak mağazalarının bulunmadığı noktalara da gönderen adL, teknolojinin olanaklarından da oldukça güzel bir şekilde faydalanabilmekte.


Adil Işık (adL) – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Cendere Yolu No:23 Kağıthane / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 3 235 – 0212 295 66 55


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir