Akedaş Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Akedaş Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Enerjinin güce dönüştüğü sloganı ile faaliyetlerine 2011 de başlayan Akedaş, elektrik dağıtımı konusunda ilk ihalesine 1997 yılında katıldı. Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgelerinde sürdürülecek dağıtımlarda ihaleyi kazanan şirket, Dağıtım ve satış lisansını ancak 2011 yılında almış ve bu tarihten itibaren bölgede profesyonel olarak hizmetler vermeye devam etmeye çalışmıştır. Adıyaman ve Kahramanmaraş arasında bağlantı noktaları inşa eden şirket, elektrik dağıtımını tamamen kendisine ait bağlantılar üzerinden yürütmeye çalışmaktadır. Hatların tamamen kendisine ait olması elektrik dağıtımı konusunda kontrolün sadece kendisinde bulunmasına olanak sağlamakta. Bu durum, üçüncü kişilerin herhangi bir şekilde kaçak hat ya da yasadışı kullanımda bulunmasının önüne yüzde yüz olarak geçebilmekte.

Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. sadece evlere elektrik dağıtımı yapmakla kalmayıp hem şehir içerisinde hem de şehirler arasında bulunan alanların aydınlatmasını da sağlamakta. Özellikle halk tarafından yoğun olarak kullanılan park ve bahçelerin her vakitte kullanılabilmesi adına aydınlatma faaliyetlerine büyük oranda önem vermektedir. Elektrik konusunda oldukça profesyonel çalışmalar yürüten Akedaş Dağıtım, Adıyaman ve Kahramanmaraş hattında bulunan büyük elektrik dağıtımları sırasında meydana gelebilecek her türlü hata ya da arıza durumunda onarımları sağlayarak tüketicilerin mağdur olmamaları için çalışmalar yürütmekte. Bununla beraber tüketicilerin evlerinde de meydana gelen elektrik kesintisi ya da arızalarda da profesyonel yaklaşımlar sergileyebilmekte. Kısa vadeli hizmet yerine bölgeye büyük oranda yatırımlar gerçekleştiren şirket, aracı dağıtım telleri kullanmak yerine işleyişlerin tamamını yukarıda da belirttiğimiz üzere kendi kanalları aracılığı ile gerçekleştirmekte.

Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. faaliyetinin başladığı günden bu yana toplamda 17,000 adet sözleşme yenilemiş ve meydana gelen arızalar sonucunda 592 adet bakım ve onarım hizmeti yerine getirmiştir. Tüketiciler tarafından gönderilen 384,394 çağrıya kesintisiz bir şekilde cevap veren şirket, her alanda ulaşılabilir olduğunu gösterebilmekte. Bununla beraber Adıyaman Kahramanmaraş hattı içerisinde 4,241,782 kilometre yol kat eden ekipler, 24 saat vardiya sistemi ile çalışarak sahip oldukları bölgede kusursuz hizmet anlayışı göstermeye çalışmaktadır. Şu an için sadece 2 il üzerinde faaliyet gerçekleştiren şirket, kontrollü büyüme yolunu tercih etmekte.


Akedaş Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Gayberli Mahallesi 28043 Sokak A Blok No:45/A Onikişubat / Kahramanmaraş – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 46 02
Genel Müdürlük: 0344 223 53 20


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir