Aksa Doğalgaz müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Aksa Doğalgaz müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Kazancı Holding’in bir iştirak firması olarak kurulan Aksa Doğalgaz, kısa sürede yapmış olduğu yatırım ve çalışmalar sonucunda ülkenin en gelişmiş şirketi ve enerji konusunda en prestijli şirketi olarak gösterilmekte. 2002 yılında kurularak Dağıtım ve Perakende satış lisansını alan şirket, 2 milyon 500 bine yakın konutun doğalgaz aboneliğini üstelenerek enerji tüketimi sağlamasına olanak sağlamıştır. 2002 yılından bu yana yapmış olduğu yatırımlar sonucunda kendisine ait 21,000 kilometre uzunluğunda bir hat inşa etmiş ve yıllık 8 milyar 300 bin metreküp doğalgaz dağıtımı ile alanında lider olabilecek istatistiklere kısa sürede ulaşmayı başarıştır. İlk etaplarda sadece kendi adı ve markası üzerine faaliyetler gerçekleştiren şirket, ülke içerisinde geniş sınırlara ulaşabilmek adına birçok dağıtım şirketini ve sahip olduğu lisansları satın alarak genişliğini artırmaya çalışmıştır.

Aksu Doğalgaz, Afyon, Ağrı, Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Çanakkale, Gümüşhane, Bayburt, Düzce, Elazığ, Giresun, Ordu, Trabzon, Rize, Malatya, Manisa, Sivas, Tokat, Amasya, Trakya Bölgesi, Şanlıurfa ve Van gibi şehirlerin enerji ihtiyacının tamamını karşılamaktadır. Toplamda 25 ilde etkinlik gösteren şirket, 110 ilçe merkezinin de doğal ihtiyacına çözüm önerileri getirebilmekte. Global bir şirket olabilmek yolunda ilerleyen Aksu, ilk adımını Kuzey Kıbrıs ve Afrika kıtasında oluşturmuş olduğu santraller ile atmıştır. Kendi alanında ülke lideri olmaktan çıkan şirket, Türkiye’nin en değerli ve en güçlü 50 şirket sıralamasına da girmeyi başarmıştır.

Sadece doğalgaz alanında faaliyet göstermeyen şirket, rüzgar ve akaryakıt alanlarında da çalışmalar ortaya koyarak santral faaliyetlerinde bulunmaktadır. Oluşturulan santrallerin inşaatından kurulumuna kadar birçok aşmasında dışarıdan destek almayan şirket, tamamen kendi yetiştirdiği personellerle çalışmalar yürütmektedir. Globalleşme alanındaki etkinliğini halk üzerine yansıtmak isteyen şirket, sahip olduğu hisselerden %21 gibi bir oranını halka arz etmiş olup borsa içerisinde işlem görmesine olanak sağlamıştır. Elektrik konusunda da oldukça ilerleme kat eden şirket, şimdiden birçok şirketin yıllardır dürdürmüş olduğu çalışmaların üzerine çıkmış ve bu alanda yetkinlik kazanabilmek adına özel belge alımlarını tamamlamıştır.


Aksa Doğalgaz – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Özalp Çıkmazı No:10 Kavacık Beykoz / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 4 187


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir