Altın Petek Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Altın Petek Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Yerli format yarışmalar ülkemiz içerisinde oldukça rağbet görmekte olup izlenme rekorları kırmaktadır. Bu yarışmalar içerisinde yer alan Altın Petek yarışması sunucunun sormuş olduğu sorulara cevap veren yarışmacıların süreci tamamlaması durumunda ortaya çıkan petek ile taçlandırılmaktadır. Format, bir arının bal yapımı sırasında oluşturduğu petekler üzerinden ilerleyerek en az 8 en fazla 15 doğru cevap verilmesi durumunda ödüllendirilir. Yarışmanın belirli bir ödül oranının olmadığını, verilen her bir doğru cevabın kişilere belirli oranda para ödülü getirdiği ifade edilmekte. Her insan her sorunun doğru cevabını bilemeyeceğinin farkında olan yarışma, yarışmacılara kolaylık sağlaması açısından bazı kolaylıklar, joker sistemi getirmiştir. Yarışmacılara sunulan joker sistemlerinden bahsedecek olursak;

Yarışmacılara doğru zamanda kullanılmaları üzerine 4 adet Bronz, 1 adet gümüş joker verilmektedir. Jokerlerin içeriği ise; Bronz joker yarışmacıların emin olmadığı sorularda kullanılan bir joker olup kullanılması durumunda kişi yanlış cevap vermesi durumunda tekrardan bir cevap hakkı tanıyarak doğruya ulaşmasına olanak sağlar. Kişi jokeri kullanmadan önce sunucuya haber vererek “A şıkkı Bronz Joker ve Yanıtı” şeklinde belirtmesi gerekmektedir. Bu jokerden 4 adet olup belirli bir miktarın kazanılmasına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Gümüş joker ise; yarışmacının isteği ile doğru bir yanıt içerisinde aktifleşerek o ana kadar para ağacında bulunan ödülün garantilemesine katkı sağlar. Bu aşamadan sonra yarışmacı eğer yanlış bir cevap yarışmadan ayrılırsa gümüş joker sayesinde garantilediği ücreti almaya hak kazanır.

Ödül olarak para ağacı sistemini kullanan Altın Petek yarışması yukarıda da belirttiğimiz üzere 15 soru etabından oluşmaktadır. Para Ağacı 250 TL’den başlayarak 1,000,000 TL’ye kadar ödül dağıtmaktadır. Gümüş joker, kişilerin hedeflediği tutarı kazanmalarına büyük oranda katkı sağlamaktadır. Bir soruya verilen doğru bir yanıt ekranlar içerisinde beliren petek ağacı içerisinde yeni sorular oluşmasına katkı sağlamakta. TRT 1 ekranlarında her Pazartesi 23:30’da ekranların karşısına gelen yarışma tamamen yerli format ile düzenlenmesinden dolayı izleyicilerden tam not alarak reyting sıralamalarından istediği sonuçları almaktadır. Daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler belirtilen gün ve saatlerde yarışmayı canlı olarak izleyebilirler.


Altın Petek Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Altın Petek Adres: Turan Güneş Bulvarı Оr-аn / Ankara
Altın Petek Telefon: 444 0 878
Altın Petek Başvuru Formu: http://apbasvuru.altinpetek.tv/


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir