Anadolu Ulaşım müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Anadolu Ulaşım müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Geçmişi diğer karayolu taşımacılık firmaları gibi eski olmayan Anadolu Ulaşım, taşımacılık alanına 2003 yılında giriş yapmıştır. İlk seferlerini İzmir – Ankara – İstanbul üçgeni içerisinde sürdüren şirket, karayolunda yapılan yolcu taşımacılığına farklı bir bakış açısı getirmeye çalışmıştır. Oluşturduğu genç ve dinamik ekibi ile karayolu taşımacılığını kolaylaştıran ve zevkli hale getiren şirket, kısa sürede ülkenin en prestijli otobüs şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Şu an da faaliyetlerini sadece Eğe bölgesi ile beraber İstanbul ve Ankara üzerine gerçekleştiren şirket, sadece etkin olarak bulundukları bölge içerisindeki kullanıcılara hizmet vermeye çalışmaktadır. Şirketi 2003 yılında kuran Orhan Erdoğmuş 2005 yılında vefat etmiş, yönetim koltuğuna Mehmet Ali Akçın getirilmiştir.

Mehmet Ali Akçın, Anadolu Ulaşımın vizyon ve misyon değerlerini değiştirmiş, şirketin karayolu taşımacılığı içerisinde daha etkin bir şekilde yer almasına katkıda bulunmuştur. Getirdiği yenilikler sayesinde şirketin büyüme hızı bir anda artmış, inovatif bir yaklaşımın oluşması sağlanmıştır. Mehmet Ali Akçın, vermiş olduğu bir röportajda şirketin patronu olmadığını, onlar için gerçek patronun müşteriler olduğunu ve müşterilerden almış olduğu geri bildirimler üzerine bir yönetim şeması çizildiğini ifade etmiştir. Sahip oldukları otobüslerin tamamının teknolojik seviyeleri en üst olupkeyifli ve konforlu olabilmesi için özel olarak dizayn edildiği ifade edilmekte. Bir otobüs yolculuğunun güzel bir anıya dönüşebilmesi ve keyifli bir şekilde anlatılabilmesi için büyük çabalarda bulunan şirket, müşterilerine seyahatleri sırasında birçok imkan ve olanak sunmaya çalışmakta.

Anadolu Ulaşım, yolculuklar sırasında müşterilerinin tamamına sınırsız ve bol içerikten oluşan ikramları ile nerdeyse evlerinde ağırlanıyormuş hissi hissetmelerine katkı sağlamakta. Tüm otobüsleri için geçerli olan 3G İnternet, 220 Volt Prizler, 10 İnç ekran televizyonu ile yerli ve yabancı filmler ve müzik dolu bir ortamın oluşması sağlanmakta. Yolcular, otobüs hareketinden itibaren Anadolu Ulaşım tarafından özenli bir şekilde hazırlanan Türk Kahvesi ile keyifli bir yolcuğa başlangıç yapmaktadır. Sahip olduğu filonun neredeyse %90 oranı yerli malı otobüslerden oluşmakta olup ülke içerisinde bulunan rakiplerine baktığımızda en genç filoya sahip olan otobüs şirketi olarak da gösterilmekte.


Anadolu Ulaşım Turizm Seyahat – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Anadolu Ulaşım Genel Müdürlük Adres: Kemalöz Mahallesi Belediye Otogar içi No:100 / Uşak
Anadolu Ulaşım Müşteri Hizmetleri Telefon: 0850 333 35 64


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir