AnadoluJet müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

AnadoluJet müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türk Hava Yolları’nın bir alt şirketi olarak 23 Nisan 2008 de hizmete açılan AnadoluJet, maliyetten oluşan kazancı uçak biletlerine yansıtarak uçak ile seyahati daha cazip ve insanların uçağa olan ilgisini arttırmak üzerine kurulmuştur. Meydana getirdiği yenilikler, ucuz bilet anlayışı sonucunda bir çalışma başlatmış, taleplerin %85 arttığını görmüştür., Ankara hattında çalışan seferlerde yolcu doluluk oranını %65’lere çıkararak büyük bir başarı yakalamıştır. Seferlerine ilk olarak 5 uçak ile başlayan AnadoluJet, gelen talepler sonucunda aynı yıl içerisinde 8 uçak sayısına ulaşıp yolcu kapasitesini arttırmıştır. Filo geliştirme sürecinde Türk Hava Yollarının gücünden yararlandığını da eklemek isteriz.

AnadoluJet bu kadar çok tercih edilmesinin temek sebepleri ise; kaliteli ve güvenli uçuşu en uygun fiyata halka yansıtması olmuştur. Kara ve Deniz yolu ulaşım araçlarından daha kısa süren hava yollarını Türkiye’nin her yerinde yaygınlaştırmayı hedef olarak belirlemiş ve bunu en uygun fiyata en güvenilir şekilde hizmete sunmuştur. Bu hedefin en bariz örneği olan en uygun ücret, vergiler hariç 29 TL olarak belirlenmiş olmasıdır. Bu biletleri AnadoluJet firmasının kendi sitesinden temin edildiğinde biletleme bedeli 10 TL yerine yarısı olan 5 TL gibi cüzi bir rakama indirgenerek uygulanmaktadır. Şirket, ulaşımın hepsini yolcular yerine düşünüyor ve hizmetlerine Uçuş öncesi, Uçuş esnası ve Uçuş sonrası programını uygulayarak kaliteli bir uçuş deneyimi oluşturmak istiyor. Anadolujet’in web sitesinden hızlı bir şekilde online işlemler gerçekleştirebilir, satış noktasına gitmeden hızlı işlem yapabilirsiniz.

Anadolujet uçuşlarında fiyat düşük fakat güven büyük ibaresini temel alarak halkın uçuş ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her geçen gün faaliyetlerini arttırarak kendine sektörde büyük bir yer edinen şirket, alanındaki birçok ulaşım firmasının önüne geçmiştir. Anadolujet, Türk Hava Yolları’nın bir yan kuruluşu olduğu için, çağrı kodu olarak TK kodunu kullanmaktadır. 900’lü TK kodunu kullanmakta olan şirket, uçuşlarında iç hatlara önem vererek ilerlemektedir. Anadolujet adıyla Türkiye’ye başkent merkezli seferler düzenlemekte ve 4 Eylül 2008 itibari ile yurt dışına da uçuş hizmetini açarak kendi içerisinde büyük bir ilerleme kat etmiştir. Anadolujet Ankara’dan 26 kente uçuş seferleri düzenlemekte, bu uçuşların yanı sıra üç saate kadar uluslararası noktalara seferler düzenleme konusunda çalışmalar başlatılmıştır. Türkiye’nin dünya üzerindeki lokasyonu nedeni ile şirketin amacı kısa mesafelere sefer ekleyip en düşük maliyet ile ulaşımı gerçekleştirmektir.

anadolujet check in, anadolu jet iletişim, jetgenç, anadolujet kampanya, uçak firmaları, türk hava yolları, anadolujet bilet, anadolujet bilet fiyatları, anadolujet uçuş sorgulama, anadolujet çağrı merkezi, anadolujet müşteri hizmetleri, anadolu jet, anadolu jet telefon, anadolu jet bilet, anadolu jet rezervasyon, anadolu jet bilet sorgulama


AnadoluJet – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
AnadoluJet Genel Müdürlük Adres: Kentpark İş Merk. AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No:164 Kat:6 Çankaya / Ankara
AnadoluJet Müşteri Hizmetleri: 444 2 538 – 0850 333 2 538


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir