Apple müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Apple müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Steve Jobs tarafından kurulan Apple, Fortune dergisine göre 2008-2012 yılları arası borsada en değerli şirkettir. Apple’nin birçok ürünü ve mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar on dört ülkede yüzlercedir. Apple’nin günümüzde bu kadar gelişmesinin sebebi birçok şekilde açıklanmaktadır. Fakat kurucularının isimleri Apple’nin neden bu noktaya geldiği konusunda az çok fikir vermektedir.

Steve Jobs’tan başka iki kurucunun daha ismini Apple’de görebilirsiniz. Bunlardan biri Ronald Wayne; diğeri ise Steve Wozniak’tır. Bu iki kişinin isimlerini de Apple’nin kurucu listesinde görebilirken aynı zamanda önemli kişileri arasında Arthur Levinson’u da görebilirsiniz. O da yönetim kurulu başkanlığında yer almaktadır ve Apple’nin önemli gelişim isimlerinden biridir.

Apple iPhone

Apple üretmiş olduğu iPhone markası ile telefon dünyasına girip SamsungElectronics’ten ve Nokia’dan sonra en iyi üçüncü telefon şirketi olmuştur. iPhone’nun gelişimi öyle ki Apple’ın borsadaki değerlerinin yükselmesini sağlamıştır.

iPhone başlarda geliştirilmemiş özellikleriyle dünyaya göz kırparken sonraları kendi dünyasının içinde bir marka haline gelmiş ve yalnızca dünyasına ait bir ürün olmuştur. Apple iPhone’un en tuhaf hareketi ise sadece kendi dünyasını kurması olmuştur. iPhone telefonlar sadece kendi uygulamalarını çalıştırır olmuş, böylece Apple bu alanda tek başına tekelleşmeye başlamıştır.

Günümüzde birçok insan tarafından Apple iPhone kullanılmakta ve sürüm güncellemeleri geldikçe insanlar eski sürüm iPhone telefonlarını yenileriyle değiştirmektedir.

Çünkü Apple geçmişten günümüze kendini yenilemeye ve telefon pazarındaki değerine değer katmaya devam etmektedir.

Kaliteli birçok başka ürünü de vardır. Bunlardan bir tanesi de iPad markasıdır.

Apple iPad

Yine dünya çapında değer gören Apple ürünlerinden biri olan iPad zamanla değer kazanmış ve kazanmış olduğu bu değerle Apple şirketinin yükselmesine katkılarda bulunmuştur.

iPad tablet bilgisayarlar insanların çokça ilgisini çekmiş ve kolaylıkla taşınabilir, her yere sığabilir ürünler oldukları için çokça tüketilmiştir. iPadler günümüzde hala kendini güncellemekte ve yenileri çıkmaya devam etmektedir.

iPad ürününün bu kadar rahat kullanılabilen, taşınabilen ve her yere sığabilen bir ürün olması herkesin bir adet iPad almasını sağlamış ve iPad satışlarıyla birlikte Apple yine iyi değerler kazanmıştır.


Apple – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Zorlu Center, Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 708 37 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir