Aras Epsaş Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Aras Epsaş Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Aras Epsaş, elektrik dağıtım alanında perakende satış lisansına sahip olup Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından onaylı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Satış ve dağıtım işlemlerinin tamamını Erzurum Ticaret Sicil Kaydı üzerine gerçekleştiren şirket, 13 Aralık 2012 yılında başlangıcını gerçekleştirmiş olup bugüne kadar milyonlarca aboneye üst düzey fırsatlar sunarak indirimli enerji tüketimlerini sağlamaktadır. Faaliyet yürüttüğü bölge Doğu Anadolu Bölgesi olup bu bölgede bulunan birçok şehrin enerji alanındaki bağlantısını tamamen kendileri tarafından üstlenmekte. Başta Erzurum, Bayburt, Iğdır, Kars, Ardahan, Ağrı ve Erzincan şehirleri üzerine bağlantılar gerçekleştiren şirket, bölge üzerinde 2 milyon 250 bin insanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek sisteme sahip olduklarını belirtmekteler.

Aras Epsaş, elektrik tedarik konusunda çevresinde bulunan üreticilerden destek almaktadır. Dağıtım konusunda altyapı çalışmalarını yürüten şirket, elektrik üretimi konusunda iştirak şirketlerinden destek alarak elektrik gönderiminde bulunmakta. Sahip olduğu santrallerin üretim gücü 800 MW olan Aras Epsaş, olumsuz durumlar meydana gelmesi durumunda dahi kesinti yaşatmadan tüketicilerine elektrik dağıtım hizmeti vermekte olup birikimlerini en güzel şekilde yansıtabilmekte. Elektrik dağıtım konusunda verilen özelleştirme kararı birçok şirketin dağıtım ve perakende satış alanında lisanslar sahip olarak işlemler gerçekleştirmelerine izin verildi. Bu durum hizmet veren firma sayısını artırmış olup devlet tarafından bu alanda harcanacak maliyetlerin azalmasına, hizmet kalitesinin artmasına olanak sağlamıştır.

Aras Epsaş gibi şirketler, enerji alanında ülke içerisindeki altyapıyı en modern halde düzenlemiş olup tüketicilere kesintimiz ve ucuzbir elektrik kullanım olanağı tanımıştır. Bununla beraber bakım, onarım, arıza kontrol işlemlerini gerçekleştiren firmalar, meydana gelebilecek her alandan sorumlu tutulmaktadır. Tüketiciler, aylık kullanım bedellerini online ortamlardan rahatça ödeyerek vezne gibi alanlarda sıra bekleme gibi kaygılar yaşamayarak hayatın güzelliklerini daha çok yaşayabilmekte. Aras Epsaş sahip olduğu internet sitesi aracılığı ile tüketicilerin istek ve şikayetlerini almakta olup sık karşılaşılan sorunlarla ilgili özel bölümler oluşturmaktadır. Faaliyetlerini Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu ile sınırlandırmak istemeyen şirket, enerji alanda söz sahibi olan birçok şirketi bünyesine dahil etmeye çalışmaktadır.


Aras Epsaş Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Şükrü Paşa Mahallesi TEK Lojmanları Sokak No:3 25050 Yakutiye / Erzurum – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 200 50 51


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir