Aydem Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Aydem Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Bereket Enerji grubu, bağlı bulunduğu sektör içerisinde birçok çalışmalar gerçekleştirerek tüketicilere en iyi hizmet sunmaya çalışan firmalar arasında yer almakta. Bereket Enerji her alanda hizmet sunabilmek adına 2008 yılında bir iştirak firması açmış ve elektrik dağıtım alanını tamamen bu şirkete bırakmıştır. Aydem Elektrik olarak ortaya çıkan bu şirket, başta Aydın olmak üzere, Denizi ve Muğla şehirlerinde faaliyet gösteren şirket toplamda 2 milyondan fazla kişiye dağıtım gerçekleştirerek hizmete başlayan şirket günümüzde oldukça geniş bir müşteri ağına sahiptir. Sahip olduğu olanak ve hizmetlerin kalitesi oldukça fazla olup uygun fiyatlarla yansıtılıyor olması tüketicilerin de tercih sebebidir.

2013 yılına kadar sadece Muğla, Aydın ve Denizli illerine hizmet veren şirket, 2013 yılından itibaren hizmet verdiği şehirler içerisine Manisa ve İzmir şehirlerini de dahil etmiştir. Bu aşamada iken bölgede hizmet yürüten Gediz Elektrik ve Perakende Satış şirketini bünyesine dahil eden şirket, toplamda hizmet verdiği müşteri sayısını 5 milyona yaklaştırmıştır. Bağlı olduğu bölgelerde abonelik işlemlerini oldukça uygun ücretlere gerçekleştiren şirket, faturalar üzerinede de fiyat artışlar meydana getirmemektedir. Bununla beraber Türkiye içerisinde genel olarak tüm tüketicilere de uygun fiyata hizmetler götürebilmektedir. İndirimli Elektrik projesi kapsamında abonelerinin tamamına kullanımlarının haricinde ekstre ücret yansıtması meydana getirmeye çalışmaktadır.

Aydem Elektrik, sahip olduğu enerji gücünü çok iyi yansıtmakta olup oldukça güzel bir slogan ile müşterilerine yaklaşımlar sergilemekte. Enerjimiz ile hayata canlılık getirdik sloganı ile hizmetlerini uzun sınırlara ulaştırmaya çalıştırmıştır. Bununla beraber şirket, 1980 yılında açmış olduğu Elsan Elektrik adı altında elektrik araç ve gereçleri üreterek inşa sırasında binaların ve evlerin tam donanımlı olabilmesini sağlamakta. Bununla beraber şirket turizm, mermer ve ayakkabı gibi alanlarda da faaliyet göstermekte olup enerji alanında gerekli olan sermayeyi alt kuruluşlardan çıkarmaya çalışmaktadır. Altyapı teknik gelişimleri başta olmak üzere tüm sistemlerin üretimleri başta olmak üzere montajları gibi detayları şirket kendisi üstlenmekte olup milli sermaye ürünü bir şirket ortaya koymaya çalışmaktadır.


Aydem Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Siteler Mahallesi Ulus Caddesi No:73/A Pamukkale / Denizli – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 44 44 186
Çağrı Merkezi: 0850 800 0 186


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir