Batik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Batik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1980’li yıllarda atölye faaliyetleri ile kurulan Batik, kadın giyim alanında üretimlerde bulunarak çalışmalarına başlamıştır. Aksesuar ve giyim alanında başlatmış olduğu akım dünya moda trendlerine dahi yansımış olup birçok kadının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almasına olanak sağlamıştır. 1994 yılına kadar dünyanın farklı noktalarında bulunan markalara ürün gönderiminde bulunan Batik, ilk dükkanını Batik Örme adı ile İstanbul’da açmaya karar vermiştir. 17 metrekare genişliğinde olan dükkan, oldukça küçük olarak görünmesine karşın şirketin kendisini temsil ettirebileceği oldukça büyük bir alana sahipti. 90’lı yılların müşterilerini yakından takip eden Batik, müşterilere hızlı bir şekilde ulaşabilmek adına modern ve stil üretimlerde bulunarak müşterilere daha hızlı bir ulaşım yolu tercih etmiştir.

Oldukça kısa bir sürede ürün çeşitliliğini artıran Batik, kurumsallaşma ve marka sürecini de ele almış olup bugün 100 farklı ülkeye ürünlerini gönderebilecek büyüklüğe ulaşmıştır. Aynı zamanda sahip olduğu internet sitesi üzerinden online mağazası da bulunan şirket, bu sayede dünyanın her noktasında bulunan insana hizmet edebilmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Daima olarak ürünlerinin kaliteli olması için çalışan Batik, sunmuş olduğu hizmetler karşındamüşterilerinden uygun fiyatlar talep etmesi markalaşma oranına büyük katkılar sağlamıştır. Hazır kadın giyim alanında kısa sürede Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alması başarısının boyutunu izleyicilere gösterebilmekte.  İhracat konusunda ise şirket, kendisine oldukça güvenmekte olup alanında birçok yeniliğe imza atmayı da ihmal etmemiştir.

Batik, 1980’li yıllarda tamamı yerli sermayelerden oluşan bir ihracat ağı girişimi başlatmıştır. Tamamen bir ilk olan pamuklu triko ihracatını ülkede ilk kez gerçekleştirmiş olup kısa sürede dünyanın farklı noktalarında adının gelişmesine katkı sağlamıştır. Yaratıcılığını çok iyi kullanan Batik, yenilikçi ve kaliteli ürün yaklaşımı ile moda alanının trend belirleyicileri arasında yer almıştır. Aksesuar ve giyim alanındaki binlerce ürün sayısı kadınlara oldukça güzel bir alışveriş keyfi yansıtmaktadır. 10’dan fazla ülkede yer alan mağazaları ile beraber çalışmalarına devam eden şirket, sahip olduğu 100 mağaza sayısını önümüzdeki yıllarda artıracak olup her kadına en güzel şekilde ulaşabilmenin yöntemini aramakta.


Batik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Evren Mah. Bahar Cad. NO:8 Güneşli / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 333 0 285 – 0212 554 60 22


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir