Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

2012 yılında Kanal D ekranlarında başlayarak akşam kuşağının en renkli ve eğlenceli yarışma programlarından birisi haline gelen Ben Bilmem Eşim Bilir, iki farklı konsept yapısına bürünerek günümüzde yayın hayatını sonlandırmış bir program olarak kayıtlar arasında yer almakta. Yarışmanın ilk konseptinde sunuculuk görevini oldukça başarılı bir şekilde yürüten İlker Ayrık, programın belki de popüler hale gelmesine olanak sağlayan en büyük etmenlerden birisi idi. Renkli kişiliğini ve samimiyetini programa aktaran Ayrık, ekran karşısında benimsenerek programın 4 sezon yayınlanmasına ve toplamda 315 bölüm çekilmesine katkı sağlamıştır. İlker Ayrık yönetiminde çekilen Ben Bilmem Eşim Bilir stüdyo formatında yer alarak gerçekleştirilmeye çalışılmıştır.

2015 yılı ortasında ekranlara veda eden Ben Bilmem Eşim Bilir, bir yıl sonra tekrardan ekranlara taşınmış konsept ve sunucu değişikliklerine maruz kalmıştır. Sunuculuk görevine getirilen Ufuk Özkan, İlker Ayrık kadar tatlı ve samimi bir şekilde programı yürütmüş, milyonlarca kişiyi ekranların karşısına tekrardan getirmeyi başarmıştır. Yarışma formatından da kısaca bahsedecek olursak; yarışmaya katılmak için öncelikle bireylerin birer çift olmaları gerekmektedir. Evli olmasalar da en azından nişanlı ya da sözlü olmaları gerektiğini belirten yapımcı, programın içeriğinin birbirini tanıyan kişilere uygun olduğunu belirtmekte. Eşlerin bir kısmı kapalı bir mekanda yer alırken karşı cinsler sunucunun karşısında yer almakta idi.

Eşlerinin yapabileceği uygulama ve işlem sayısını tahmin etmeye çalışan eşler, tahminlere ulaşmaları durumunda etabın puanını almakta idi. Sorulan sorulardan bazılarına değinirsek; eşiniz 60 saniye içerisinde kaç adet acı biber yiyebilir, eşiniz 120 saniye içerisinde kaç mekik çekebilir şeklinde oluşmaktaydı. İlk etaplarda hafta içi hergün akşamları yayınlanmakta idi. Haftanın son günü olan Cuma yarışma için oldukça özel olup sıfır kilometre bir araç ile taçlandırılmakta idi. Sonrasında yapılan düzenlemeler ile haftanın yedi günü ekranların karşısına çıkan yarışma, katılımcılarına hafta sonu iki gün araba dağıtmaya başladı. Ekranların oldukça renkli bir yarışma programı olması maalesef ki reytinglerden aynı sonuçların alınmasına neden olmadı. Reyting kurbanı olan program halen hafızalardaki yerini korumaktadır.


Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Ben Bilmem Eşim Bilir Adres: Doğan TV Center Bağcılar / İstanbul – Türkiye
Kanal D Telefon: 0212 478 00 88
Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu: https://www.kanald.com.tr/ben-bilmem-esim-bilir/ben-bilmem-esim-bilir-basvuru-formu


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir