Bershka müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Bershka müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Dünyanın en prestijli hazır giyim markaları arasında gösterilen Bershka, İspanya’da kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluş yılı olarak 1998 yılı firmanın dünya markası olma yolunda ilerlemesi için bir milat olarak gösterilmekte. Hedef kitlesi bakımından oldukça riski bir karar alarak sadece gençleri seçen Bershka, genç grubu haricinde üretim ya da satış gerçekleştirmemeyi tercih etmekte. Bu doğrultuda oldukça güzel başarılar elde eden şirket, dünya çağında gençlerin alışveriş yapmak istediği markalar içerisinde ilk sırada yer almakta. Türkiye’de de mağazaları bulunan firmanın tam anlamı ile tanınırlığı bulunmadığı için birçok kişi tarafından bilinmemekte. Oysa 50’ye yaklaşan mağaza sayısı bağlı bulunduğu bölgelerdeki gençlerin tek ziyaret noktalarından birisi olarak gösterilmekte.

Bershka, Türkiye başta olmak üzere 60’dan fazla ülkede hizmet yürüten global merkezli bir firma olarak gösterilmekte. Gençler için başta hazır giyim ürünleri tasarlayarak en etkili şekilde sunarak ürünlerin satılmalarını sağlamakta. Gençler için sadece giyim ürünleri tasarlamayan şirket, son zamanlarda giyim ürünleri ile bağlantılı olacak şekilde aksesuar üretimleri de gerçekleştirmekte. Aksesuarlar, başta kendi ürünleri ile eşleşmekte olup kişilerin zevklerine göre diğer marka ürünleri ile de uyumlu hale getirilebilmekte.  Aktif olarak bağlı bulunduğu ülke sayısını artırmak istemeyen Bershka, diğer ülkeler için anlaşmalı noktalar ya da bayilik sistemi ile ürünlerini yaymak istemekte. Bu şekilde mağaza ve personel gideri bulunmayan şirket, daha çok kişiye ulaşabilmenin mutluluğunu yaşayacak.

Bershka, sahip olduğu politikaları 1998 yılından bu yana değiştirmemiş olup hedef kitlesini daima gençler üzerine çevirmeyi tercih etmiştir. Genç nüfus sayısının her geçen gün artması sonucunda bir ihtiyaç haline gelen giyim konusuna başarılı çözüm önerileri getirebilmekte. Son yıllarda gençler dışında üst kesimlerinde genç kıyafetlerine ilgi göstermesi satışların büyük oranda artış göstermesine neden olmakta. Bershka ürünlerini sadece kendisine ait mağazalarda görmeyen kişiler, son zamanlarda ortak ya da Outlet olarak adlandırılan mağazalardan da alımlar gerçekleştirebilmekte. Mağazalarını kendisine has bir konsept ile hazırlayan şirket, personellerini özle olarak yetiştirmekte olup iletişim alanında yetkili kişilerden oluşturmakta.


Bershka – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: MM Plaza Nispetiye Mah. Aytar Cad. Başlık Sok. No:3 Kat:4 Levent – Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Bershka Müşteri Hizmetleri: 0850 282 5006


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 3