Bim (22 Aralık – 28 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

Bim (22 Aralık – 28 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 22 Aralık haftası için değişmiş olup içeriğinde onlarca yeni ürünü barındırmaya yeniden hazırlanmıştır. Yeni gelen aktüel ürünler arasında dikkat çekenleri sıralayacak olursak; torbasız elektrik süpürgesi, paslanmaz tencereler, çaydanlık, tava, buharlı ütü, katı meyve sıkacağı ve kışlık ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Daha çok kadınların mutfak içerisinde işlerine yarabilecek ürünlerin aktüel olarak sunulması bu haftanın oldukça hareketli geçeceğini göstermekte. Aktüel ürünlerin paylaşıldığı adresler daima BİM yetkilileri tarafından gizli olarak ziyaret edildiğini, konu altında yer alan yorumların dikkate alındığını söyleyebiliriz. Sizlerin de BİM Aktüel Ürünler ile ilgili sorunlarınız var ise bu konu altında bizlere ve yetkililere belirtmek adına yorumlamanızı öneririz.

22 Aralık tarihinde başlayacak olan Aktüel ürün günü içerisinde dikkat edici en güzel ürünün Philips markasına ait torbasız elektrikli süpürge olduğunu söyleyebiliriz.

Philips markasına ait FC 8478 model sayılı torbasız elektrikli süpürge 299,00 TL üzerinden satışa sunulacak. Normalde BİM içerisinde taksitli alışveriş yapılamadığını, Aktüel gününe özel bu ürüne 6 takside kadar kolaylıklar getirildiğini belirtmek istiyoruz. Ürün 2 yıl garantili olup toz kapasitesinin 1,5 litre ile sınırlandırıldığını görüyoruz. Diğer ürünlere geçecek olursak, BİM Aktüel Ürünler içerisinde 90,00 TL gibi oldukça uygun bir fiyata Fakir markasına ait Buharlı Ütünün yer aldığını görmekteyiz. 2600 w gücüne sahip olan ütü seramik tabana sahip olmasından dolayı çizilmez bir yapıya sahip, 120 gram şok buhar gücünün olması en kırışık ürünlerde bile üst düzey performanslar gösterilmesini sağlamakta. 22 Aralık’ta başlayan Aktüel ürünler günü içerisinde 59,90 TL fiyatla Mr. Knife markasına ait bir de Filtre Kahve makinesinin yer aldığını görmekteyiz. Filtre kahve severler için oldukça güzel bir fırsata benziyor.

Bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız 22 Aralık ile 29 Aralık tarihlerinde BİM şubelerine giderek ürünlerin satın alımlarını sağlayabilirsiniz.

 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir