BİMcell müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

BİMcell müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan BİM, tüketicilerine gıda ve market hizmetlerinin yanında GSM alanında da hizmet vermeye çalışmış, bu alanda büyük bir değişim ve yenilik meydana getirmiştir. GSM alanında kendisine özel bir sistem oluşturmak isteyen şirket, altyapı gibi konulara girmeden sistemini sanal ortamlar üzerinden yürütmeye çalışmış, bu bağlamda altyapısı olan GSM şirketleri ile anlaşmaya girmiş, altyapıları içerisinden belirli hatları kiralayarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu bağlamda BİM, yaptığı görüşmeler sonucunda Türk Telekom ile anlaşmaya varan BİM, Türk Telekom altyapı ve baz istasyonları üzerinden BİMCELL GSM hizmetlerini aktif hale getirmiş, hergün milyonlarca ziyaretçisine ne gibi yenilikler meydana getirdiklerinden bahsederek kendi bünyelerinde yer alıp alamayacaklarını sormaktadır.

Ülkemizde ilk olarak bir market zinciri GSM alanına yönelmiş ve bu alanda büyük değişimler meydana getirmek istediğini dile getirmiştir. BİMCELL, 2012 yılında ilk çeyreğinde faaliyetine geçmiş ve kendisine ayrılan baz istasyonları üzerinden ilk görüşmeleri başlatmıştır. Ülke içerisinde bulunan tüm GSM firmalarının aksine BİMCELL hizmetlerini ön ödemeli hat olarak başlatmış ve kısa süre içerisinde abone sayısını 2 milyon üzerine çıkarmıştır. BİM, süpermarket ve perakende alanında ürünlerinin tamamını oldukça düşük bedeller üzerinden sunduğu gibi BİMCELL üzerinden de hizmetlerini oldukça düşük fiyatlar üzerinden vermektedir. Faturalı hat kavramına geçiş yapmayan şirket, paketlerinin tamamını ön ödemeli olarak sunmaya çalıştığını hatırlatmak istiyoruz.

BİMCELL bünyesinde yer alan paketler 15 TL’den başlayarak 35 TL’ye kadar artış göstermektedir. Kullanıcılar, herhangi bir operatör bünyesindeki numaralarını BİMCELL’e taşıyabilir ya da herhangi bir BİM şubesinden adlarına özel bir hat çıkartabilirler. Hatlarına bakiye yükletmek isteyen kişiler yine şube aracılığıyla bakiye yükleme işleminde bulunabilir, istedikleri paket seçebilir. BİMCELL içerisinde yer alan paketlerden bahsedecek olursak; operatör içi sınırsız görüşme, her yöne 600 dakika, her yöne 900 SMS ve 1 GB internet sadece 15 TL üzerinden ücretlendirilmekte. Yine BİMCELL’liler ile sınırsız konuşma, 7GB internet, her yöne 900 SMS ve dakika 35 TL üzerinden ücretlendirilmektedir. Daha fazla bilgi ve iletişimi BİM şubeleri üzerinden öğrenebilir, hat çıkarımında bulunabilirsiniz.


BİMcell – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
BİMcell Genel Müdürlük Adres: Abdi İpekçi Cad. No:75 Maçka / İstanbul
BİMcell Müşteri Hizmetleri: 444 4 551


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir