Bisen Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Bisen Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Elektrik Satış ve Dağıtım alanında Türkiye’nin ilk özel şirketlerinden birisi olarak gösterilen Bisen elektrik Satış, faaliyetlerini 1992 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Üretim alanındaki ilk faaliyetlerine 48,5 MW elektrik üretimi ile başlayan şirket, bugün bağlı olduğu bölge içerisinde oldukça güçlü bir potansiyele sahip olarak gösterilmekte. Günümüzde 500 MW güç üreten kurulu bir tesise sahip olması bu alanda faaliyet gösteren en büyük özel şirketlerden birisi olduğunu göstermekte. Dağıtımım yaptığı bölgede elektrik üretim ve tedariki tamamen kendi sistemlerinden karşılayan şirket, 2011 yılından bu yana oldukça güzel ve dengeli bir büyüme kat etmiştir. Sahip olduğu lisanslar içerisinde toptan satış, dağıtım ve bakım ve onarım hizmetleri bulunan şirket, sahip olduğu lisansları en iyi şekilde kullanmaya çalışmaktadır.

Bisen elektrik Satış A.Ş. elektrik dağıtımı konusunda alanının en iyisi olabilmek adına büyük yatırımlar ve kendilerine özel vizyon ve misyon ayarlamaları yapmakta. Diğer elektrik sağlayıcıların da sistemlerini kullanan şirket, ülke içerisinde bayilik sistemi kurarak bu alanda kazanç elde etmek isteyen kişilere kapıda oluşturmaya çalışmaktadır. Kendisine ait büyük üretim merkezleri ve santrali bulunan şirket, belirli bir bölgeye tıkanıp kalmak istemeyen şirket, ülke genelinin tamamına hizmet verebilmek adına yatırımlarını genişletmektedir. Oldukça büyük bir sorumluluğun altına giren şirket, bazı kurumlarca oldukça tehlikeli adımlar atmakta.

Faaliyet alanını oldukça geniş sınırlar alanına ulaştıran Bisen Elektrik Satış A.Ş. bazı kurumlarca kaçak kullanımın önüne geçemediği ve birçok tüketiciye ekstre masraflar yansıttığı belirtilmekte. Bununla beraber basında oldukça büyük yerler edinen şirket, birçok markaya sponsorluk anlaşması yaparak adını ülke sınırları içerisinde birçok firma ile iş birliği gerçekleştirmekte. 7 bölge üzerinde yaptığı toplantılar ile bayileriyle sürekli bir araya gelen şirket, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek adına büyük çalışmalar yürütmekte. Şirketin 2018 hedefleri oldukça büyük olup üretimini 750 MW gücüne kadar çıkarmayı planlamakta. Bu sayede müşterilerine kesintisiz bir elektrik dağıtımı vermek isteyen şirket, şu an için arıza ve bakım alanında en iyi hizmet veren kuruluşlardan birisi olarak gösterilmekte.


Bisen Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Levent Büyükdere Caddesi No:171 Metrocity A Blok Kat 21 Şişli / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 344 0 212


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir