BiTaksi müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

BiTaksi müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Teknolojinin gelişmesi insanlar üzerinde ciddi etkiler meydana getirebilmekte. Bundan 20 yıl öncesine kadar insanların hayatında olmayan internet şu an için hayatımızın vazgeçilmez parçası olmuş durumda. Teknolojik gelişmelerin büyük bir bölümü telefonlar üzerine meydana gelmiş, kullanılan telefonlar üzerinde büyük değişiklikler meydana gelmiş. Artık insanların büyük bir bölümü işlerini bu cihazlar üzerinden yürüterek yazılım ve uygulama destekleri ile işleyişlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Mobil uygulamalar daha çok insanların hayatlarını kolaylaştırmak üzerine tasarlanan mobil uygulamalar arasında yer alan BiTaksi, büyük şehirlerde yaşanılan sorunların giderilmesine büyük oranda katkı sağlamaktadır.  Uygulama adından da anlaşılacağı üzerine bir taksi uygulaması olup özellikle büyük şehirlerde yaşanılan sıkıntılara büyük oranda çözüm önerisi getirmeye çalışmaktadır.

BiTaksiuygulaması hem Android üzerinden hem de İOS üzerinden kullanılabilen bir uygulama olup piyasalar içerisinde kullanımda olan tüm akıllı telefonlar ile uyumluluk yaşamaktadır. Uygulamanın temek amacı şehirler içerisinde taksi arayan yolculara ya da yolcu arayan taksicileri bir araya getirerek gidilmesi gereken mesafeye en kısa sürede ulaşılmayı hedeflemektedir. Daha çok İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyük şehirler başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu her bölge tarafından aktif olarak kullanılabilmektedir. Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler harita üzerinde bulundukları yeri görebilir, bölgelerine uygun olabilecek en yakın taksici ile iletişime geçerek taksi talebinde bulunabilirsiniz.

Taksi çağırmadan önce gelebilecek taksiciler ile ilgili detaylı bilgileri görebilir, daha önce almış olduğu olumlu ya da olumsuz yorumları görebilirsiniz. Taksiye ait plaka, durak bilgisi gibi detayların da yer alması güvenirlik potansiyelini büyük oranda artırmaktadır. BiTaksi uygulamasının sağladığı en büyük kolaylıklardan birisi de taksi ücretinin kredi kartı ya da banka kartı üzerinden ödenebiliyor olmasıdır. Yaptığınız yolculuk sonucunda taksi ve taksici ile ilgili yaşadığınız deneyimleri uygulama üzerinden dile getirebilir, olumlu ya da olumsuz durumları dile getirebilirsiniz. Taksilerinde son teknolojik sistemler meydana getiren BiTaksi, görme, işitme ve bedensel engelli yolcuları için özel sistemler hayata geçirmektedir. Yerel taksiciler tarafından ne kadar protesto edilse de uygulamanın insanlara sağladığı imkanlar ile ön plana çıktığı görülmüştür.


BiTaksi – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
BiTaksi Genel Müdürlük Adres: Ebulula Mardin Cd. No:23 Levent Mah. Beşiktaş / İstanbul
BiTaksi Müşteri Hizmetleri: 0850 333 47 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir