Casper müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Casper müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Casper’ın kuruluş tarihine baktığımızda 1991 rakamını görürüz. Aslında çok da uzak bir gelecek olmadığını fark ederiz ve yakın gelecekte kurulan bir şirketin nasıl bu kadar hızlı yükseldiğini merak ederiz. Casper başlarda üç genç bilgisayar mühendisi tarafından kurulmuştur. Günümüze kadar gelişmeye devam etmiş ve hala aktif bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

Bu üç genç bilgisayar mühendisinin isimlerini vermek gerekirse:

Altan Farslı
Ali İhsan Taşkın
Yalçın Yıldırım

Üniversiteden mezun olur olmaz Casper’ı kuran bu üç bilgisayar mühendisi, Casper şirketinin günümüze kadar gelişinde oldukça büyük çabalar sarf etmişlerdir. Casper adına bakıldığında ne kadar yabancı bir isimmiş gibi görünse de şirketin üç genç bilgisayar mühendisi de şirketi Türkiye’nin İstanbul’unda kurmuştur. Resmi olarak İstanbul’da kurulan Casper ile ilgili bilinmesi gereken diğer önemli noktalar da şunlardır:

Casper grubu şu şekilde oluşmaktadır:

Casper
Aidata
CasperStore

Casper grubunu oluşturan bu üç önemli isim şirketin bugün hala değerlerine değer katmaya devam etmekte ve borsadaki yerini de sağlamlaştırmaktadır. Casper birçok ödül alan sayılı Türkiye bilgisayar şirketlerinden biridir. Yılın en iyi bilgisayar üreticisi şeklinde mottolara sahip ödülleri bulunmaktadır. Casper grubunun aldığı bu ödülleri de göz önünde bulundurduğunuzda şirketin çok eski bir geçmişi olmamasına rağmen çok değerli bir şirket olduğunu görmektesiniz. Üstelik bunu bugün hala üretimini yaptığı ürünleri ve kendini yenilemeye devam eden yapısı ile göstermeye devam etmektedir.

Casper yalnızca bilgisayar değil; bilgisayar yan ürünleri de üretmektedir. Bu da şirketin ne kadar geniş bir teknoloji üretimi olduğunu göstermektedir. 2007 yılında dünyanın Avrupa ve Ortadoğu tarafından bilinen en büyük bilgisayar üretim kapasitesine sahip fabrikasının sahibi olmuştur ve bu Casper markasının dünya üzerindeki yerini de net olarak vurgulamaya yetecek bir eylemdir. Türkiye’de zincir mağazacılık uygulaması ilk kez Casper grubu tarafından başlatılmıştır. Casper grubu bunu Aidata ile gerçekleştirmiştir. 2007 verilerine göre Casper’ın dünya üzerinde 65 adet CasperStore’ye sahip olduğu bilinmektedir. Ayrıca 1200 ürünlerini sattığı nokta bulunduğunu da bu 65 CasperStore’den sonra bilmek Casper’ın bilinirliğini de göstermektedir.


Casper – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 47 Casper Plaza Ümraniye / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 250 77 77


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir