CEPTETEB müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

CEPTETEB müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye Ekonomi Bankasının müşterileri için sunmuş olduğu dijital bankacılık hizmeti CEPTETEB, 2008 yılında kurularak bankanın mobil bankacılık işlemleri yürütebilmesi için tasarlanmıştır. İlk etapta tamamen mobil bankacılık hizmeti için sunulan servis, 2015 yılında tamamen yenileyerek farklı bir hal kazandırılmış, yapılan değişiklikler sonucunda büyük bir dijital platforma dönüştürülmüştür. CEPTETEB, başta mobil bankacılık hizmetleri olmak üzere internet bankacılığı ve TEB ATM’leri ile ortaklaşa çalışmakta olup gerçekleştirilen işlemlerden ücret almaması ile ön plana çıkmakta. Türkiye Ekonomi Bankası müşterileri, CEPTETEB uygulaması üzerinden herhangi bir ücret ödemeden hesap açabilmekte olup hisse senedi, döviz, fon alım satım gibi işlemleri gerçekleştirebilmekteler. Aynı zamanda uygulama üzerinden müşterilerin yapabilecekleri diğer işlemler ise;

Müşteriler, uygulama üzerinden hesaplar arası para transferi, her türlü fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, cep telefon bakiye yüklemesi, kredi kartı borcu ödemeleri gibi işlemleri tamamen ücret ödemeden gerçekleştirmektedirler. Bankanın müşterilerine özel olarak sunduğu kredi kartı özelliği sayesinde uygulama üzerinden temassız bir şekilde ödeme yapabilmelerini sağlayarak şifre işlemleri gibi kullanıcıların vaktini çalabilecek işlemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede hem bireysel hem de kurumsal kişilerin bankacılık işlemlerinde tasarruf sağlamalarını sağlayan TEB, anlaşmalı olduğu şirket ve kurumlar aracılığı ile müşterilerine özel kampanya ve fırsatlar da oluşturabilmekte. Mobil uygulama alanında ilk olarak 2008 yılında hayata geçirilen proje ilk olarak İOS işletim sistemli akıllı cihazların marketlerinde yer alarak kullanıma sunuldu.

CEPTETEP projesi ilk etapta banka kartı üzerinden başlamış olup zaman içerisinde Kredi Kartı gibi ek özelliklerini de kullanıma sundu. Müşterilerinin anlık meydana gelen para ihtiyaçlarını uygun faiz imkanları ile ihtiyaç kredisi adı altında sunan kurum, bankacılık sektörünün gelişmesine büyük oranda katkı sağladı. Temassız ödeme seçeneğini ülke içerisinde mobil uygulama üzerinden kullanıma açan banka, bu özelliği sayesinde kredi kartı müşteri sayısını oldukça kısa bir süre içerisinde artırmaya başarmıştır. Birçok alışveriş sitesi ile yaptığı anlaşmalar sonucunda müşterilerine ek indirim ve fazladan taksit özelliği getirmesi tercih edilebilirlik oranının oldukça yükselmesini sağlamıştır. Önümüzdeki yıl ekstre özellikler getirecek olan TEB, bu uygulaması sayesinde özel bankalar içerisinde ilk sırada yer almayı planlamaktadır.


CEPTETEB – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
CEPTETEB Genel Müdürlük Adres: TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No: 7A-7B Ümraniye / İstanbul
CEPTETEB Müşteri Hizmetleri: 0850 222 09 29


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir