Cinetime müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Cinetime müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin en büyük hipermarket zincirlerinden birisi olarak gösterilen Özdilek, mağazaları içerisinde meydana getirdiği yenilikler ile ön plana çıkmakta. Alışverişmerkezi konsepti ile oluşturulan hipermarketler kullanıcıların talep edebileceği her türlü ürün ve eğlence ürünleri ile donatılmış durumda. Bu bağlamda 1998 yılında Kocaeli Özdilek AVM içerisine kurulan sinema Özdilek’in meydana getirdiği en büyük yenilikler arasında yer almakta. Sinema işletmeciliğine bu mağazası ile giriş yapan şirket, neredeyse ülke içerisinde bulunan AVM’lerinin birçoğuna Cinetime adını verdiği salonları getirmiş, müşterilerinin daha eğlenceli zamanlar geçirebilmelerine olanaklar sağlamıştır. Şu an Antalya, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Manisa, Yalova ve Uşak illerinde bulunan alışveriş merkezlerinde sinema sistemini aktif eden şirket yakın bir zamanda tüm merkezlerine Cinematik kurmayı hedeflemektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 9 noktada bulunan Cinetime işletmeleri toplamda 70 sinema salonuna sahip olarak gösterilmekte. Bu salonların 36 adedi 3D sistemine sahip olup toplam koltuk sayısı 7,873 olarak ifade edilmekte. Beyaz perdelerin karşısına geçmeyi hazırlanan birçok sinema filmin gala gösterilerine de ev sahipliğinde bulunan Cinetime, ülkenin en popüler aktris ve oyuncularını izleyenler ile bir araya sıklıkla getirmektedir. Beyaz perde ile buluşan her filmi salonları içerisinde gösterime sunmaya çalışan Özdilek, sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerin yanında bilet fiyatlarını daha çok müşterilerinin bütçelerine göre planlamaktadır. Sıklıkla indirim olanakları meydana getirmesi sayesinde bulunduğu şehirlerde daima ilk gidilecek sinema merkezlerinden birisi olarak gösterilmekte.

Cinetime yalnızca 9 Özdilek Alışveriş Merkezi içerisinde bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan diğer Özdilek mağazalarında sinema salonlarının bulunmamasının temel nedenlerinden birisi de şehirlerde birden fazla sinema bulunmasıdır. Şirketin amacı insanların sinemadan keyif alması, vizyon filmlerini yakından takip ederek izleyiciler ile buluşturması ile gösterilmekte. Salonları içerisinde sürekli düzenlemeler ve değişiklikler meydana getiren şirket, ses sitemleri başta olmak üzere yalıtımlar, koltuk düzeni ve konforu gibi birçok konuya açıklık getirerek rakiplerine oranla daha iyi sistemler meydana getirmeye çalışmaktadır. 2018 yılı içerisinde en az 3 alışveriş merkezi içerisine Cinetime açmayı hedefleyen şirket, bu konuda oldukça güzel adımlar atmaktadır.


Cinetime – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Cinetime Genel Müdürlük Adres: Yeni Yalova Yolu 4. km / Bursa
Cinetime Müşteri Hizmetleri: 0224 219 60 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir