Çocuktan Al Haberi Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Çocuktan Al Haberi Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Televizyon programları, insanların gün içerisinde evde iyi ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri için özel olarak planlanmakta olup ekranların karşısındaki yerlerini almakta. İlk olarak 1998 yılında Berna Laçin tarafından Kanal D ekranlarında hayata geçirilen Çocuktan Al Haberi programı kısa bir süre ekranların karşısında kalmış, sonrasında ise ekranların karşısından ayrılma kararı almıştır. Ekranların karşısına yeniden Berna Laçin sunumu ile 2007 yılında tekrardan gelen program, daha ikinci bölümünde iken yaşadığı sorunlar nedeni ile final yapmış, programın kaldırılmasına neden olunmuştur. 2009 yılında programa tekrar hayat vermek isteyen Star TV, Bergüzar Korel sunumu ile Çocuktan Al Haberi programını tekrardan yayınlama kararı almıştır. Kısa sürek yayın hayatı sonucunda Star TV’de programın ekranlardan kaldırılmasına karar alıştır.

Yıllar içerisinde birçok kez ekranların karşısına geçen program, 2011 yılında A TV ekranlarında tekrardan haya geçirilmiştir. Bu sefer ki programın sunuculuğunu Açelya Akkoyun yürütmüş, programın belirli bir süre ekranların karşısında yer aldırmış, sonucu diğer programlar gibi kapatılarak sonuçlandırılmıştır. 2016 yılında Show TV ekranlarında tekrar hayat bulan Çocuktan Al Haberi Programı Evrim Akın sunumu ile hayata geçirilmiş ve bu sefer başarıya ulaşmış gibi görünüyor. İlk sezonunu başarılı bir şekilde tamamlayan program, yayına girdiği günler ve saatlerde eş değer programlara göre reyting sıralamasında ilk sıralara kadar yükselmiş, başvuru ve yapı komple değiştirilmiştir.

çoçuktan al haberi son bölüm izle, çoçuktan al haberi efe, çoçuktan al haberi ünlüler, çoçuktan al haberi, çoçuktan al haberi ünlüler son bölüm, çoçuktan al haberi nisan, çoçuktan al haberi ünlüler izle, çoçuktan al haberi çitos efe, çitos efe, çoçuktan al haberi başvuru, çoçuktan al haberi katılım şartları, çoçuktan al haberi telefon, çoçuktan al haberi iletişim, çoçuktan al haberi izle, ebrar alya demirbilek, çocuktan al haberi ebrar, erzurumlu çitos efe

Çocuktan Al Haberi programının içeriğinden bahsedecek olursak; program içerisinde yer alacak çocuklar 3 ile 5 yaş arasında yer almakta olup eğlenceli içerikler oluşturabilmek için özenle hazırlanmaktadır. Programa 3 yarışmacı ve 9 çocuk katılarak birbirlerine eğlenceli sorular sormaları ve eğlenceli cevaplar almaları ile şekillenmektedir. Bu yarışmada katılımcıların tamamı çocuk olup sorulan sorulara verilen cevapları tahmin etmek üzere kurgulandığını belirtmek istiyoruz. Show TV ekranlarında oldukça eğlenceli bir şekilde ilerleyen yarışma, farklı kanallardan teklif gelmesine karşın bulunduğu konumdan oldukça memnun görünmektedir. Program yapısında sürekli değişiklikler ve konseptler geliştiren Çocuktan Al Haberi programı yeni sezonu ile eğlenmeye, eğlendirmeye devam ediyor.


Çocuktan Al Haberi Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Çocuktan Al Haberi Adres: Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul
Çocuktan Al Haberi Telefon: 0212 313 60 00
Çocuk Yarışmacı Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/cocuktan-al-haberi-cocuk
Stüdyo Yarışmacısı Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/cocuktan-al-haberi


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir