Colins müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Colins müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Hazır giyim alanında ülkemizi temsil eden markalar arasında kendisine oldukça büyük bir yer bulan Colins, 1983 yılında kurularak bugünlere gelmiştir. Satışta bulunan ürünleri ile insanları daha iyi hissetmelerine olanak sağlayan kuruluş, misyonu içerisinde müşteri memnuniyet odaklı maddeler olması gelişimini ve büyümesini büyük oranda sağladığını ifade edebiliriz. Ürünlerini hem kadın hem erkek üzerine sunan Colins, hazır giyim ürünlerini hem günlük kullanıma hem de moda trendlerini içererek özel günlerde kullanılmak gibi farklı farklı alanlarda sunarak müşteri çeşitliliği oluşturmaya çalışmaktadır. Yeni, kalite ve fit görünüm sloganları ile başta ülke içerisinde ve dışarısında bulunan mağazalarda gelişime ve değişime daima hazır olduğunu belirterek kendi gücünü göstermeye çalışmaktadır. 35. Yılına girdiğimiz şu günlerde 40’dan fazlaya gönderimde bulunan Colins, açmış olduğu 600’den fazla mağaza ile giyim alanını kendi çabaları ile yönetmek istiyor.

Dünya markası yolunda ilerlemek amacı ile gelişimlerini hızlı bir şekilde devam ettiren şirket, ürün kalitesi ile de gözler önüne çıkmakta. Yerli birçok hazır giyim markalarına oranla kumaş kalitesine önem veren şirket, fiyatı ile kalitesini oldukça iyi bir şekilde göstermekte. Dünyaya ulaşmak yolunda yurt içi içerisindeki yatırımları kadar yurt dışında da ciddi oranda çalışmalar yürütüyor olması aslında bir gurur verici durum olarak görülebilmekte. Birçok yerli firma gibi Colins’te ilk başlarda küçük bir dükkan ile faaliyetlerine başlamış ve kullanıcıların isteklerine kulak vererek büyüme hedeflerine ulaşmıştır. Her daim kendi isteklerinden ziyade kullanıcı isteklerini ön plana çıkarması ve rakiplerinden önce davranarak işleyişleri yerine getirmesi bu durumun bir göstergesi olduğunu söyleyebiliriz.

Eroğlu şirketler grubu içerisinde yer alan Colins, ülke içerisindeki tüm şehirlerde etkinliğini devam ettirmeye çalışmaktadır. Şu an sadece kadın ve erkek alanında üretimler ve satışlar gerçekleştiren şirket, çocuk gibi alanlara girmek istemediğini, ana temas noktalarının gençler olduğunu dile getirmiştir. Eroğlu Şirketler Grubu içerisindeki tek giyim markası Colins olmayıp LOFT’un da bu grup içerisinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Birçok Dünya markasına oranla aynı kalitede ve seçenekte üretimler gerçekleştiren şirket, gelecekte hazır giyim alanında tek söz sahibi şirket olabileceğini belirtmekte.


Colins – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Zafer Mahallesi Çınar Sokak No:2 Yenibosna – Bahçelievler / İstanbul – Türkiye
Telefon: 444 53 26 (Pazar günleri hariç 08:30 – 20:30)


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir