Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Elektrik dağıtım hizmetlerini yürütme konusunda profesyonel çalışmalar isteyen devlet kurumları, bu alanda büyük işler ortaya çıkarabilecek şirketlere özelleştirmeler verilmekte. Bu kapsam içerisinde yer alan kuruluşlardan birisi olarak gösterilen Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. bağlı bulunduğu bölge içerisinde sunulması gereken hizmetin en iyisini sunmaya çalışarak faaliyetlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. 2010 yılında faaliyetlerine başlayan şirket, yüksek dağıtım ve aktarım gücüne sahip santraller ile oldukça kaliteli ve güçlü bir elektrik dağıtımı sağlamaya çalışmaktadır. Aktif olduğu günden bu yana elektrik kesintisini tüketicilere yansıtmayan şirket, bölgesel bir çalışma yürütüyor olmasına karşın ülke genelinin birçok noktasına da hizmet götürmek isteye bir kuruluş olarak gösterilmekte.

Çoruh Elektrik şu an için aktif olarak Trabzon, Artvin, Giresun ve Rize şehirlerine aktif olarak elektrik dağıtım işi sergilemektedir. Bu alanda oldukça tecrübeli olan şirket, geçmişi enerji alanında 50 yıllara dayanan bir oluşumun yönetimini sergilemektedir. Kazancı Holding bünyesinde kurulan şirketler başta doğalgaz olmak üzere yenilenebilir enerji kaynakları, rüzgâr tribünü, güneş enerji panelleri gibi birçok alanda faaliyetler sergilemektedir. Kazancı Holding, 1950’li li yıllarda bu alanda ilk çalışmasını jeneratör üretimleri gerçekleştirerek birçok şehrin ilk doğalgaz bağlantılarını sağlayarak enerjiye kavuşmalarını sağlamıştır. Her zaman tüketicilerin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamak adına çalışmalar sağlayan şirket, özelleştirme alnının oldukça doğru bir karar olduğunu en doğru bir şekilde yansıtabilmekte.

2000 yılına kadar bu gibi alanlarda faaliyet gerçekleştiren şirket, kısmi olarak tarım ve turizm alanına da giriş yapmış olup 2010 yılına kadar yine enerji alanında çalışmalar yürütmeye çalışmıştır. 2010 yılında almış olduğu lisans sayesinde Karadeniz bölgesinin bir kısmına Perakende ve Abonelik işlemlerini yapabilmek adına başlangıç yapmış olan şirket toplamda 2 milyondan fazla insanı elektrik ile buluşturmanın mutluluğunu yaşamakta. Geçmişi oldukça olan şirket, yatırımlar konusunda devlet desteği almadan 34,000 metrekare genişliğindeki alanda tüm altyapı çalışmalarını bireysel olarak yürüten şirket, hedefinde tüm Karadeniz bölgesini etkisi altına alarak güvenilir ve tek kaynaktan elektrik dağıtımı gerçekleştirmek olduğunu söyleyebiliriz.


Çoruh Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Esentepe Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı Özgür İş Merkezi No:145/B / Trabzon – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 9 186
Genel Müdürlük: 0462 377 67 00


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir