Cosmetica müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Cosmetica müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Kişisel Bakım, erkek ya da kadın ayrımı olmaksızın son yıllarda popüler hale gelen en önemli etmenlerden birisi olmuş durumda. Güzellik algısından ziyade insanın kendisine verdiği değeri ve önemi gösteren kişisel bakım bu alanda geliştirilen özel ürünlerle sağlanmaktadır. Cilt bakımı başta olmak üzere saç bakımı, ağız ve diş bakımı, kişisel bakım, erkek bakımı, bebek bakımı, parfüm, deodorant alanlarındaki üretimler dünya üzerindeki insanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmekte. Bu alanda uzun yıllardır çalışmalar yürüten Cosmetica, ülkemizde bakım ürünlerinin satışını yapan önemli kuruluşlar arasında yer almakta. Bünyesinde yer alan ürünleri üretmekten ziyade popüler markalar ile anlaşma yaparak ülkemize getiren Cosmetica şu an için ülkemizde bazı şehirlerde mağazalar açarak kontrollü bir büyüme yakalamaya çalışmaktadır.

Kozmetik alanında dünya markalarını ülkemize getirerek satışlarını yürüten Cosmetica, şu an için Antalya, Isparta ve İstanbul şehirlerinde etkinlik göstermektedir. 3 şehir içerisinde belirli bir kitle elde etmeyi başaran şirket dilden dile yayılmış, şehirlerine gelinmesi istenilen markalar arasında yer alınması dile getirilmiştir. Mevcut durumda büyümeyi planlı olarak yürüten şirket, gelen talepleri de geri çevirmemek adına internet üzerinden bir online mağaza açarak ülke içerisindeki tüm noktalara kargo ile gönderimde bulunabiliyor. Tamamen güvenilir altyapı üzerinde online hizmet veren şirket, banka kartı başta olmak üzere kredi kartı ve bazı ürünleri için kapıda ödeme seçeneklerini sunarak kullanıcılara birçok olanak üzerinden ödeme yapabilmelerine imkan tanımakta.

2003 yılından bu yana sektör içerisinde yer alan Cosmetica yukarıda da belirttiğimiz üzere kontrollü olarak büyümek isteyen kuruluşlar arasında yer almaktadır. Ana merkezi Muratpaşa / Antalya içerisinde kuran şirket, ilk olarak Isparta içerisine şube açmış daha sonrasında ise İstanbul içerisinde varlık göstermeye çalışmıştır. Atmış olduğu adımlar şirketin kısa süre içerisinde büyük bir ün kazanmasına olanak sağlamıştır. Talep gören her yere şube açmak yerine internet mağazası açarak ilerlemek istemesi ülke içerisindeki en önemli girişimlerden birisi olarak gösterilmekte. Müşteriler, satın almış oldukları ürünleri beğenmez ya da istedikleri gibi göremezler ise 14 gün içerisinde koşulsuz ve şartsız olarak ürünleri iade edebileceklerini de hatırlatmak istiyoruz.


Cosmetica – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Cosmetica Genel Müdürlük Adres: Doğuyaka Mah. Termessos Bulv. Gardenkaya Park-3 Sitesi No:40 A/C Blok Muratpaşa / Antalya
Cosmetica Müşteri Hizmetleri: 0850 777 05 36


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir