Derimod müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Derimod müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türk tekstil alanının önde gelen markaları arasında yer alan Derimod, 1974 yılında kurularak faaliyetlerine başlama kararı almıştır. İlk etapta 10 çalışanı ve 4 dikiş makinesi bulunan şirket, bugün geldiği noktada bir dünya markası olarak gösterilebilmekte. Kuruluşunun ilk 10 yılında oldukça güzel başarılar elde etmiş ve yurt dışına açılarak ABD gibi bölgelerde mağazalar açmayı elde etmiştir. Üretimleri başta ayakkabı olmak üzere çanta, ceket, mont gibi alanlarda olup derinin görünümü ve zarafeti ile bir araya getirilmiştir. Amacı daima olarak kişilerin yeni bir giyim stili kazanmalarına aracılık etmek olan Derimod, bu hedef doğrultusunda reklam ve tanıtım çalışmalarını artırmış olup milyonlarca insana oldukça kısa bir sürede ulaşmayı başarmıştır.

Derimod, 2015 yılı verilerine göre sadece ayakkabı alanında yıllık 3 milyonluk üretim ve satış meydana getirmekte. Dünyanın yakından tanıdığı birçok ünlü isim ve oyuncu ile katalog çekimlerinde bulunan şirket, dünya markası olma yolundaki ilerleyişini oldukça sağlam temeller üzerine atmak istemektedir. Aktif olarak dünyanın farklı noktalarında onlarca mağazası bulunan Derimod, Türkiye içerisinde de 117 mağazaya sahiptir. Derinin bir yüzey ya da kıyafet üzerinden nasıl durduğunu en iyi şekilde gösteren şirket, ulaşılabilir olmayı o kadar çok istemekte olup satışlarının büyük bir kısmını online olarak internet üzerinden de sürdürmektedir. Derimod ürünleri, internet üzerinden alınması durumunda Türkiye’nin tüm noktasına 2 ile 3 iş günü içerisinde ulaştırılmaktadır. Kullanıcılar, istemesi durumunda alım yaptıkları her Derimod ürününü değiştirme ya da iade etme özelliğine de sahiptir.

Deri ile buluşturulan ürünler, müşterilerde ayrı bir asalet, ayrı bir görünüm duruşunun meydana gelmesine olanak sağlamakta. Derimod, 43 yıllık deneyimi boyunca gelmiş olduğu noktalara tırnakları ile kazıyarak gelmiş ve daima tüketici memnuniyetini baz almasından kazanmıştır. Ürünlerinin neredeyse tamamı kendi özel tasarımcıları tarafından hazırlanmakta olup herhangi bir şekilde eşleri be benzerleri bulunmamaktadır. Hazır giyim alanında da yer alan çalışmaları birçok alanda farklılık hissinin ortaya çıkmasına neden olmuş olup rakiplerinin de hamle değişikliklerine gitmesine neden olduğunu söyleyebiliriz.


Derimod – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Beşkardeşler 4. Sokak No:14 Zeytinburnu / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 288 4 288 – (Haftaiçi 09:00-18:00)


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir