Digiturk Play müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Digiturk Play müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Televizyonun eğlenceli yüzü olarak gösterilen Digiturk, sunmuş olduğu gelişmeler ile kullanıcıların daha eğlenceli, daha renkli ve daha kaliteli yayınlar izlemesine olanak sağlamaya çalışmaktadır. Normalde sadecespor yayınları ve canlı maç yayını verdiği düşünülen Digitürk, yüzlerce kanala sahip olmakla birlikte akla gelebilecek her kategoride yayın yapmaya çalışmaktadır. Digiturk Play ise kullanıcılarına 3 farklı üyelik tipi oluşturmakta olup kullanıcılarına televizyon ve yayıncılık alanındaki en iyi hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Üyelik tipleri ve içeriklerinden bahsedecek olursak;

Süper Lig

Bu paket, sadece süper lig içerisinde oynan maçların takip edilebileceği bir üyelik tipidir. Bu paketi isteyen kullanıcılar haftalık, isteyen kullanıcılar aylık, isteyen kullanıcılar ise sezonluk ya da yıllık alım yapabilirler. Bununla birlikte sadece tuttuğunuz takıma ait maçların yayınlandığı taraftar paketi de bulunmaktadır.

Spor Extra

Süper Lig paketi sadece ülkemiz içerisinde meydana gelen karşılaşmaların yayınının yapıldığı bir paket olarak karşımıza çıkmakta. Oysa Spor Extra paketi ise; İspanya La Liga, İngiltere Premier Lig, Fransa Ligue 1, TFF 1. Lig, TurkishAirlinesEuroLeague, NBA, Brezilya Ligi, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi gibi birçok kulvarda birçok ligin maçlarını canlı olarak yayınlayabilme hakkına sahiptir. Spor Extre paket içerisinde beIN SPORTS 1, beIN SPORTS 2, beIN SPORTS 3, beIN SPORTS 4, S SPORTS ile birlikte 60’dan fazla canlı yayın yapan kanala sahiptir. Tamamen spor alanına yönelik bir paket olmasından dolayı paket içeriği tamamen bu alana yönelik özel olarak oluşturulmuştur. Spor Extrekullanım ücreti aylık olup sürekli olarak yenileme şeklinde kullanıcılarından talep edilmektedir.

Eğlence

Sürekli spor içerikleri izlemekten sıkılan, bunalan kişileri farklı alanlara yöneltmek isteyenDigiturk Play, 75’e yakın kanalı ile kullanıcılarına eğlenceli içerikler sunmaya çalışıyor. Her ay güncellenen 1,000’den fazla yerli ve yabancı film en iyi görüntü kalitesi ile kullanıcıların hizmetine sunulmaya çalışılmakta. Bununla beraber birçok yerli ve yabancı dizinin tüm bölümleri, çözük filleri, belgeseller hem akıllı telefonlardan hem tabletlerden hem de Smart TV’lerden izlenebilmektedir. Telefon ve tablet üzerinden kullanacak kişiler aylık 7 TL, Smart Tv ve benzeri televizyonlardan kullanacak kişiler aylık 10 TL ücret ödeyerek Digiturk Play sahibi olabilirler.


Digiturk Play – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Digiturk Play Genel Müdürlük Adres: Yıldız Cad. No:34 Polat Tower Besiktaş / İstanbul
Digiturk Play Müşteri Hizmetleri Telefon: 0212 473 73 73


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1