D&R müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

D&R müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Doğan Holding, ülkemiz içerisinde birçok iş sahası içerisinde yatırımlar gerçekleştiren, alanında daima lider olan bir şirket olarak gösterilmekte. Son atılımlarından birisi olan perakende sektörü insanların daha çok hobi ve kültür alanlarında hizmet vererek memnuniyetler görmesine olanak sağlamakta. D&R olarak birçok şehirde yer alan mağazalar zinciri Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. bünyesinde yer almak olup bünyesinde kültür, eğlence gibi unsurları müşterilerine tek elde sunarak onlara zengin bir dünya keşfetmelerini istemekte. Günümüzde daha çok kitap satışları ile bilinen D&R, ülkemizin en popüler kitap ve müzik mağazalarından birisi olarak gösterilmekte. Mağazanın tarihi gelişimine bakacak olursak;

1996 yılında başlama kararı alan D&R, ilk mağazasını ancak 1997 yılında açabilmiş, faaliyetlerine ilk olarak Erenköy’de açmış olduğu mağaza ile başlatabilmiştir. 2017 yılına kadar bu alanda yapmış olduğu çalışmalar sonucunda 160 mağazaya ulaşan şirket toplamda 61,000 m2 gibi bir alana sahiptir. Sahip olduğu mağazalar daha çok şehirlerin en popüler, en işlek caddelerinde yer almakta olup daha AVM’ler içerisinde yer almakta. 2016 yılına kadar aktif bulunan her mağaza aylık 3 milyon kişi tarafından ziyaret edilmekteydi. Bu rakam 2017 verilerini ele aldığımızda ise 5,4 milyon ziyaretçiye yükselterek alanında lider konuma yükselmiştir. Tüm mağazalar içerisinde toplamda 200,000 çeşide yaklaşan ürün yer almakta olup birçoğu kitap ve müzik alanında yer almaktadır.

Son zamanlarda ürün çeşitliliğini artıran D&R, dijital teknolojik ürünler başta olmak üzere oyun ve bilgisayar ürünlerinin de kısmi satışlarını yürütmekte. Edebi alanda ülkemizde birçok yazar ve şairin de gelişimine olanak sağlayan şirket, kitap satışı alanında oldukça özel önlemler alarak her yazarın her kitabını satmama gibi talepler meydana getirmekte. 200,000’den fazla ürün çeşitliliğinin bulunması şirketin her alandaki satışlardan kazançlar elde etmesine olanak sağlamakta. Elde etmiş olduğu gelirlerin neredeyse tamamını mağaza açma ya da var olan mağazaları geliştirmek üzerine harcatan şirket, belirli bir süreye kadar sadece büyüme hedefleri koyarak ilerleyiş kaydetmektedir. 2018 yılında D&R şirketinin ortalama 200’den fazla mağazasının bulunması hedeflenmekte.


D&R- Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
D&R Adres: Kuştepe Mah. Mecidiyeköyyolu Cd. Trumps Towers AVM No:3B39-56 Şişli / İstanbul – Türkiye
D&R Müşteri Hizmetleri: 0850 266 37 37


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir