E-bebek müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

E-bebek müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Halil Erdoğmuş tarafından yaklaşık 15 sene önce kurulan bebek.com, ilk etapta yeni anne ve baba olmuş kişiler için bilgilendirici yazıların yer aldığı bir blog sitesi idi. Şu an dahi halen blog bölümünde anne ve babaların çocuk bakımı sırasında yapması gerekenleri anlatan platform sahip olduğu kitleden etkilenerek oldukça farklı bir girişime hayat vermiştir. Bebek.com ile beraber aktif hale getirilen e-bebek, çocuk planı yapan ya da çocukları bulunan ebeveynlerin ihtiyacı bulunan tüm ürünleri platformu içerisine dahil ederek kurumsal çözüm önerileri getirmekte. Başta kıyafet olmak üzere bebek bakım ürünleri, oyuncak, mobilya gibi ürünleri bulunan şirket bebek alanında tek ve lider marka olabilme yolunda ilerlemektedir.

Faaliyetlerine ilk olarak online platformlar üzerinden başlatan e-bebek, internet üzerinden bebek ürünleri satışında bulunan ilk internet sitesi olma özelliğini taşımakta. Sektör içerisinde oldukça büyük başarı elde eden şirket, dünya üzerinde oldukça büyük başarıya ulaşarak bunu fiziki mağazacılığa da dönüştürmüş, internet üzerinden alışveriş yapamayan kesimin de ürünleri ile bir araya gelmesine olanak sağlamıştır. Bebeklerin ihtiyaçları sadece fiziki olmadığını dile getiren şirket, sağlıklı bir gelişimin ancak mutlu bir aile içerisinde gelişebileceğini belirtmekte. Bu nedenle doğum öncesinden başlayarak doğum sonrasında ay ay bebek gelişimi sırasında kullanılabilecek ürün ve kıyafet konusunda annelere rehberlik etmesibilinçli bir nesil ortaya çıkarmasına katkı sağlamakta.

Bebek gelişimi konusunda deneyim ya da tecrübe sahibi olmayan kişiler için destek olanaklarını da aktif halde devam ettirmekte. Gerek gelişim gerekse psikolojik anlamda danışmanlık hizmetlerinde bulunan e-bebek bu alanda verilebilecek hertürlü desteği sonuna kadar aralamakta. Anne ve babaların yanında amca, dede, anneanne, teyze gibi yakın akrabalar için de oldukça güzel hediye önerilerini bir araya getirmekte. İnovasyon ve girişimcilik alanında gençlere örnek teşkil edecek sunum ve konferanslar düzenlemesi ülkeye vermiş olduğu değerin gözler önüne serilmesine olanak sağlamakta. İnternet üzerinden faaliyetlerini oldukça güzel bir şekilde ilerletmesinin yanında AVM içerisinde de fiziki mağaza açmayı sürdüren e-bebek, anne ve çocuk alanında dünyanın sayılı şirketleri arasında yer almakta.


ebebek – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
ebebek Genel Müdürlük Adres: İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cad. No:37 D:6 Ataşehir / İstanbul – Türkiye
ebebek Müşteri Hizmetleri: 0216 325 11 11


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir