EnerjiSA müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

EnerjiSA müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1996 yılında kurularak elektrik dağıtım ve satışı alanında faaliyet gösteren EnerjiSA, doğru zamanda atmış olduğu adımlar sayesinde etkinliğini 14 ile kadar genişletmiş, bünyesinde 9 milyondan fazla abonenin bulunmasına katkı sağlamıştır. Yaptıkları açıklamalar sonucunda abonelerinin aileleri ile beraber hizmetleri içerisinde 20 milyondan fazla kişinin yer aldığı belirtilmekte. Bugüne kadar atmış olduğu adımlar ve yatırımlar daima olarak teknolojik çözümlü olup çağın gereksinimlerine ayak uydurularak meydana getirilmiştir. Hizmetlerini hem müşterilerine hem ortaklarına hem de personelleri için üst düzey ve değer katarak gelişmelerine de katkı sağlamakta. Enerji alanında faaliyet göstermesine karşın arkasında yer alan Sabancı Holding gücü EnerjiSA’nın sağlam adımlar atarak güçlü bir şirket olmasına katkı sağlamakta.

Enerji alanında dağıtım ve perakende satış işlemleri ilk başta tek şirket olarak başlayan EnerjiSA, bağlı bulunduğu bölge, şehir sayısını artırmak adına alanında bulundan birçok şirkete ortaklık ya da satın alma teklifleri iletmiştir. Yapılan görüşmeler sonucunda şirket bünyesine İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş., Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., EnerjiSA Başkent Perakende Elektrik Satış A.Ş., Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., EnerjiSA İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş.,EnerjiSA Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş şirketlerini dahil etmiştir. Kapsam bazında yer alan kuruluşlar toplamda 14 ilde faaliyet göstermekte olup şehrin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte olduğunu söyleyebiliriz. Üretim alanında şirketin faaliyetlerine değinecek olursak;

Bünyesinde yer alan 14 şehrin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen EnerjiSA, atmış olduğu adım ve yatırımlar sayesinde enerji alanının en köklü firmaları arasında yer almaktadır. Şehirlerin maksimum tüketimlerinden daha fazla elektrik üretiminde bulunan şirket, kaçak kullanım gibi durumların önüne oldukça uzun bir süre önce geçmiştir. Adil ve eşit bir kullanım oluşturmak isteyen şirket, destek alanında da köklü değişimler meydana getirerek bu alanda bilgi birikimi en yüksek çalışanları bünyesinde barındırmaya çalışmaktadır. 24 saat süren çalışma alanı içerisinde şehrin önemli arızalarına anlık çözüm önerileri getirmeleri müşteri potansiyelinin her geçen gün artmasına olanak sağlamıştır. 2018 yılı içerisinde yatırımlarına devam edecek olan şirket, aydınlık bir gelecek oluşturmaya çalışmakta.


EnerjiSA Elektrik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
EnerjiSA Genel Müdürlük Adres: Bağlarbaşı Mah. Refahevler Sok. No: 2/1 Maltepe / İstanbul – Türkiye
EnerjiSA Müşteri Hizmetleri: 444 4 372


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir