Enpara müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Enpara müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

2012 yılının Eylül ayında hayata geçirilen Enpara, QNB Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden sadece birisisi olup sektör içerisinde büyük yankılar toplayan bir sistemdir. Amacı; temel bankacılık hizmetleri başta olmak üzere meydana gelebilecek her türlü ihtiyacı fiziksel banka şubeleri olmadan sadece dijital kanallar üzerinden yürütülmesini sağlamaktır. Üzerine oldukça uzun bir süre çalışılan bu proje,alanında ülkemizde gerçekleştirilen ilk proje olup milyonlarca kişinin kullanımına açılmıştır. Uzun yıllar faaliyetlerini sadece bireysel müşteriler için hizmetlerini aktif tutan Enpara, 2016 yılından bu yana ticari müşteriler için de hizmet vermeye başlamış olup bu alanda işletmelerin kazançlarını artırıp masraflarını düşürebilmek adına bir dizi sistemi hayata geçirmeyi başarmıştır.

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık adı ile yürüttüğü Enpara, tüm kullanıcıları için EFT, havale ücretlerini kaldırarak masrafsız para transfer işlemlerini hayata geçirmiştir. Vadesiz hesap seçeneği içerisinde vadeli seçenekleri de bulunan Enpara, birikim oluşturmak isteyen kişilere en uygun ve en yüksek faiz seçeneklerini sunarak birikimleri üzerinden kazanç elde etmelerini sağlamakta. Ayın Enparalısı özelliği ile birçok fırsat imkanı tanıyan Finansbank, kullanıcıların yaptıkları alıverişlerden %50’ye kadar indirim almalarına, vadeli hesaplarında bulunan birikimlerine %1 ek faiz oranları gibi birçok özelliğini kullanmaya çalışmakta. Kullanıcılar, her ay 1 defaya mahsus olmak üzere istedikleri bankanın ATM’sinden 1,000 TL’ye kadar para çekimlerinde herhangi bir ücret ödemeyerek istedikleri an istedikleri yerden para çekebilmelerini sağlamakta.

Banka Hesap kartı olmasından dolayı içerisinde bakiye olması durumunda hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerinde kullanılabilir olan Enpara, 2017 yılının sonunda kredi kartı özelliğini de hayata geçirecek olup kullanıcılarına bir imkan daha tanıyacaktır. Her alanda olduğu gibi kredi kartı özelliğini de tamamen masrafsız ve düşük faizlerle sunacak olması diğer bankalarla çalışan kişilerin QNB Finansbank’a transfer olmasını sağlayacak gibi görünüyor. Enpara, banka hesap kartları üzerinden müşterilerine daima olarak kredi verebilmekte olup ihtiyaçlarını giderebilmek adına çağrı merkezini 24 saat açık bırakmaktadır. SMS ile kredi dönemine ilk olarak giriş yapan şirket, 5 dakika içerisinde müşterilerinin talepleri doğrultusunda 10,000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayabilmekte.


Enpara – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Enpara Genel Müdürlük Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli / İstanbul – Türkiye
Enpara Müşteri Hizmetleri: 0850 222 36 63


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir