ePttAVM müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

ePttAVM müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık insanların büyük bir bölümü meydana gelen ihtiyaçlarını gidermek için alışverişlerini dijital ortamlar içerisinde yer alan E-ticaret mağazalarından yapmaya çalışmaktadır. Firmaların açmış olduğu internet mağazaları normal şubelere oranla oldukça ucuz olup binlerce seçeneği aynı anda sunabilme özelliğine sahip olmakta. Dükkan, personel gibi giderler olmadığından masraflar ile karşılaşmayan dükkan sahipleri E-ticaret ortamı içerisinde bazı ürünlerde %100 oranına yakın bir indirim meydana getirebilmekte. Bununla beraber alanın kısıtlı olmaması nedeni ile bazı mağazalarda 10,000’den fazla ürünün listelendiğini bile görmek mümkün hale gelebilmekte. Bu alana büyük bir heyecan ile giriş yapan PTT, ePTTAVM adını verdiği mağazası ile yurtiçerisinde bulunan tüm vatandaşlarına hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

177 yıllık bir deneyime sahip olan PTT, başta postacılık hizmetleri başta olmak üzere kargo ve bankacılık alanlarına giriş yapmış, mobil iletişim alanında da etkileşimler meydana getirerek hizmetlerini ülke sınırları içerisindeki tüm noktalara ulaştırmaya çalışmıştır. Şu an ülke içerisinde hiçbir E-Ticaret firmasının cesaret edemediği bir oluşum inşa ederek ePTTAVM sistemini aktif hale getirmiş, ülkemiz içerisindeki en ücra köşelere kadar 81 il ve ilçedeki her noktaya ürün gönderimine başlamıştır. Ticarette en önemli konulardan birisi olan güven sorununu geçmişi ile bertaraf eden şirket, bu konu hakkında gerekli yükümlülükleri yerine getirmiş gibi görünmekte.

2012 yılından bu yana hizmetlerini aktif bir şekilde yürüten ePTTAVM, ülkemizde yine bir ilke imza atmış durumda. İnternet üzerinden aktif olarak satış yapan platformlar arasında bir ilke imza atarak üç boyutlu alışveriş yapabilme özelliğini aktif hale getiren PTT, her geçen gün yenilikler meydana getirerek hizmet potansiyelini artırmaya çalışmaktadır. Müşterilerinin yaptıkları alışverişleri koşulsuz şartsız güven ortamında gerçekleşmesini sağlayan ePTTAVM, olumsuz bir durum yaşanması durumunda yine herhangi bir şart istemeden ürünlerin iadesini alarak yeni ürün gönderimi ya da ücret iadesinde bulunmakta. Ürünlerin gönderimini kendisine ait olan PTT kargo bünyesinde yürüten şirket, bu alanda da liderliğini kanıtlamış, ülke içerisindeki en güvenilir kargo şirketlerinden birisi olarak gösterilmekte.


ePttAVM – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
ePttAVM Genel Müdürlük Adres: Eskişehir Yolu 9. Km Tepe Prime Plaza B Blok No: 266/131 Yenimahalle / Ankara
ePttAVM Müşteri Hizmetleri Mail: destek@epttavm.com


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir