Esra Erol’da başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Esra Erol’da başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

İzdivaç programları içerisinde kendisine has bir yapısı ile izleyicileri ekran karşısında tutmayı başaran Esra Erol’da, bugüne kadar birçok kişinin mutlu bir yuva kurmasına, ruh eşini bulmasına katkı sağlamıştır. Sunuculuğunu Esra Erol tarafından yürütülen program, 2015 yılı Eylül ayından bu yana ATV ekranlarında yer almakta olup hafta içi her gün yayınlanmaya çalışmaktadır. İzdivaç alanında bir ilk olmamasına karşın samimi duruş, güzel bir yayın kalitesi ortaya çıkarmasından dolayı birçok kişi tarafından izlenmeye başlanış, gündüz kuşağı içerisinde en çok reyting alan programlardan birisi haline gelmiştir. Esra Erol, daha önce birçok kanal içerisinde izdivaç programı yapmasına karşın başarıyı ATV ekranlarında yakalayarak kariyerine bu alanda devam ettirme kararı almıştır.

İlk olarak Fox TV ekranlarında başlayan Esra Erol’da yaşanılan bazı problemlerden dolayı kanal değiştirme kararı almış ve yapılan görüşmeler sonucunda en uygun olanakları sağlayan ATV ile anlaşma kararı almıştır. Esra Erol’dan boşalan izdivaç koltuğuna getirilen Zuhal Topal, Fox TV ekranlarında belirli bir kitle elde ederek yayın yapmaya çalışmıştır. 2015 yılı başında hamile olduğunu belirten Esra Erol, son ana kadar yayın yapacağını belirtmiş ve bu doğrultuda 23 Kasım 2015 tarihine kadar ekranların karşısında kalmıştır. Doğum iznine çıkması ile programın ara verileceğini düşünen kişiler ekranlarda oldukça farklı bir yüz bulunca biraz şaşırdılar. Esra Erol’da programını doğum izni bitene kadar yürüten Nilgün Belgün, bu alanda oldukça başarılı işler çıkartarak sunuculuk alanında da başarılı olabileceğini kanıtlamıştır.

Evlilik ya da izdivaç programları bazı kanallarda amacı dışında kullanılması kullanıcıların olumsuz etkilenmesine, buna bağlı şikayetlerin artmasına neden olmuştur. RTÜRK başta olmak üzere bakanlığa yapılan şikayetler sonucunda yayından kaldırılmalarına karar alınan izdivaç programları bir anda format değiştirerek farklı alanlarda yeniden ekran karşısına geçemeye çalışmışlardır. Şu an Esra Erol’da başta olmak üzere birçok izdivaç programı kurallara uyarak bir yayın gerçekleştirmeyi çalışıyor. Yayın hayatına gündüz kuşağında başlayan program, gündüz kuşağında devam ederek alanındaki en prestijli yayın olduğunu izleyicilere kanıtlamış olduğunu da tekrardan hatırlatmak istiyoruz.


Esra Erol’da – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Esra Erol’da Adres: Barbaros Bulvarı No:153 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Esra Erol’da Başvuru Formu: http://www.esraerolda.tv/basvuru
Esra Erol’da Telefon: 0212 975 05 05


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir