Etstur müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Etstur müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Seyahat ve tatil acentesi kategorisinde ülkemizin en büyük şirketlerinden birisi olarak gösterilen etstur, 1991 yılında Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş tarafından İstanbul Kadıköy’de faaliyete geçirilmiştir. Sahip olduğu acentelerüzerinden ülke içerisindeki vatandaşlara en güzel tatil seçeneklerini sunan şirket, dünyamızı ayaklar altına sererek gerek yurtiçi gerek yurtdışı seyahatler ile görülmek istenilen her yere bizleri taşımakta. Şu an aktif olarak 50 şehirde 140 acentesi bulunan etstur, iletişimlerini hem acenteler üzerinden hem web adresi üzerinden hem de çağrı merkezlerinden yürütmeye çalışmaktadır. Ülkemizde bir ilke imza atan şirket, müşterilerine ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmeti sunarak bir tatil için gerekli olabilecek tüm donanım ve gereklilikleri bir arada toplamaya çalışmaya çalışmaktadır.

Etstur, hem yurt içerisinde hem yurt dışarısında geçerliliği olabilen tur paketleri geliştirmeye çalışarak tercihlere göre şehir oteli ve tatil köyü tatilleri oluşturmaya çalışmaktadır. Müşterilerinin otel ya da tatil köyü rezervasyonlarını gerçekleştirerek ihtiyaç duyulan uçak biletlerini satın alarak araç kiralama gibi ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadır. 2016 yılı içerisinde yapılan araştırmalara göre havayolu taşımacılığında tur şirketlerinin yolcu taşıma verileri ele alınmış tüm havayolu şirketlerinden elde edilen verilere göre etstur’un diğer şirkete oranla taşıdığı yolcunun genele oranla %65 olduğu ifade edilmiştir. Şirketin kuruluşunu sağlayan Murat ve Mehmet Ersoy, bu alanda büyük bir ihtiyacın bulunduğunu ve ülkemiz içerisinde yaşayankişilerin paket tatillerden faydalanmaları gerektiğini ifade etmiştir.

İlk etapta programı içerisinde yer alan kuruluşlarla anlaşmalı olarak çalışmalar yürüten etstur, büyüme ve gelişme göstermesi ile beraber seyahat ve tatil alanında gerekli olabilecek birçok kuruluşu bünyesine dahil ederek hizmetlerini tek çatı altında toplamıştır. Bu kuruluşlardan bahsedecek olursak; AtlasGlobal, Ucuzabilet, VovageHotels, MaxxRoyal Resorts şirketleri Ets şirketler grubuna dahil edilen kuruluşlar arasında yer almakta. Şirketin ülke içerisine popülerlik kazanmasına etki eden en önemli unsurlardan birisi de düzenlemiş olduğu cruise turları olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça lüks ve gelişmiş yolcu gemileri ile tatil yapabilme imkanı sunan etstur, 2012 yılından bu yana kendi gemileri ile dünyanın birçok noktasına seyahatler gerçekleştirmektedir.


Etstur – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Etstur Genel Müdürlük Adres: Bağdat Cad. No:55 Kızıltoprak – Kadıköy / İstanbul
Etstur Müşteri Hizmetleri Telefon: 0850 955 5555 – 444 0 387


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir