Flormar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Flormar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Bir kadının en önemli eşyalarının makyaj malzemelerinden ve bakım ürünlerinden oluştuğunu düşünen Flormar şirketi, bu amaç doğrultusunda kadınlar için en doğru kişisel bakım ürünleri üretmiş olup piyasalara sürerek oldukça güzel bir başarı elde etmiştir. Yabancı sermaye ile geliştirilen marka, 1970 yılında      Şenbay ailesi tarafından satın alınmış olup faaliyetlerini Türkiye’de devam ettirme kararı almıştır. 2017 yılına gelindiğinde oldukça büyük bir şirket haline gelen Flormar, yıllık 120 milyon adet bakım ürünü üreterek bunların pazarlamasını oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirmekte. Katalog içerisinde yer alan ürünler başta fondöten olmak üzere fardan maskara, ruj, oje ve cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Kadınların etkili ve güzel bir görünüm kazanabilmeleri için ürünler oldukça profesyonel ekiplerce üretilmekte olup piyasaya sürülmektedir.

Kozmetik alanında oldukça güzel başarılar elde eden Flormar, Türkiye pazarı içerisinde %30 gibi bir etkinlik oranına sahiptir. Kadınların birçok marka içerisinden tercih etmek istediği ürünler içerisinde yer alan Flormar, yurt içi çalışmalar kadar global Pazar içerisinde de satışlar gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Şu an için dünyanın 94 ülkesine giriş yapan şirket, 250 farklı şehir içerisinde 700’e yakın mağaza ile yoluna devam etmektedir. Kozmetik alanında yükselmenin zor olduğunu oldukça erken dönemlerde kavrayan şirket, markalaşma işlemlerini profesyonel ekiplerce yönetmiş olup kadınlara nasıl bir yaklaşım gösterebileceği konusunda profesyonel çalışmalar yürütmeye çalışmıştır.

Türkiye’nin ihracat alanı içerisinde ilk 500 şirket içerisine girmeyi başaran Flormar, satışlarını bireysel olarak kendi mağazalarının yanında anlaşmalı noktalar üzerinden de yürütmektedir. Şu an için 40,000’den farklı mağaza ve platform içerisinde de ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmekte. He yıl ortalama olarak gerçekleştirdiği satışlardan %20 büyüme elde eden şirket, 2020 yılı hedefi olarak 1 milyar ciroya ulaşmayı istemekte. Perakende satışlarını artıracak olan şirket, kadınların isteklerini de göz ardı etmiyor. Tüm kişisel bakım ürünlerini kadınların isteklerine göre üretmesi başarısının gelecek yıllarda da artı göstermesine olanak sağlayacak. Şirket, var olan hisselerinin yaklaşık %51 gibi bir oranını 2012 yılında GroupeRocher şirketine devretme kararı almış olup ortaklık çalışmalarını sürdürmektedir.


Flormar – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Gebze Organize Sanayi Bölgesi İhsan Dede Caddesi No: 133 Gebze / Kocaeli – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 333 0 319
Genel Müdürlük: 0262 751 0333


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir