Gelin Evi başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Gelin Evi başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Show TV’nin renkli ve eğlenceli programlarından birisi olan Gelin Evi, izleyicilerin ekran başında hem eğlenebileceği hem gülebileceği hem de güzel vakit geçirebileceği içerikler sunmakta. Format olarak oldukça değişik yapıya sahip olan yarışma, daha önce yapılmamış bir konsepte sahip olmasından dolayı izleyicilerin dikkatini kısa bir sürede çekmeyi başardı. Yarışmanın konseptinden bahsedecek olursak; yarışma her hafta olarak ekranların karşısına 5 adet gelin getirerek birbirlerine misafir olmalarını, düğünler ile sohbet etmelerine, değerlendirmeler yaparak birbirlerine puanlar vermelerini kapsıyor. Bir zamanlar düzenlenen “Yemekteyiz” programının şekil değiştirmiş hali olarak gösterilen program, değişik bir yapıya sahip olması ile ön plana çıkmakta.  Gelin Evi programının detaylarından tam olarak bahsedecek olursak;

Gelin Evi yarışmasına katılan gelinler, yarışma içerisinde başta misafirperverlikleri üzerinden değerlendirilerek puanlanmakta. Bununla beraber gelinin çeyizi, kınası, düğünü, düğün fotoğrafları, gelinliği, abiyesi, düğünün yapıldığı yer ya da yerlere kadar değerlendirmeler yapılmakta. Bununla beraber yemek ya da ikramlar ile de gelinin becerilerinin ele alınması yarışmanın oldukça kapsamlı bir şekilde yürütüldüğünü göstermekte. Gelinler, her gün birbirlerinin evlerine davet edilmesinden dolayı evlerin bulunduğu konum, eşyaların dizaynı, dekorasyon ürünleri gibi birçok faktör sürekli eksi bir durum olarak yansıtılmakta. Meydana gelen tüm çekişmelerin naklen olarak ekranlara yansıtılması izleyicilerin anlık olarak meydana gelen her olaydan haberdar olmalarına olanak sağlamakta.

Yarışmacılar, davet edildiği gelin evinde akıllarına takılan her konu hakkında soru sorarak çeşitli incelemelerde bulunuyorlar. Düğün ve kınanın hangi mekânda çekildiği, fotoğraf albümlerinin incelenmesi, fotoğrafı kim ya da kimlerin çekiği, düğün salonunda çekilen görüntüler, kamera açıları ve görüntünün kalitesi değerlendirmeler sırasında puanların artı ya da eksi yönde ilerleme kat etmesine olanak sağlamakta. Her hafta 5 farklı gelin adayının yarıştığı Gelin Evi yarışmasında Cuma günü gerçekleşen son yayında gelinlerin almış olduğu puanlar karşılaştırılarak o grubun birincisi ilan edilir. O grubun birincisi olan gelin haftanın ödüllerini alarak yarışmadan ayrılabilecek. Yarışma başvuruları online bir şekilde yürütülmekte olup kanalın resmi internet adresi üzerinden yapılabilmekte.


Gelin Evi Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Gelin Evi Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul – Türkiye
Gelin Evi Telefon: 0212 313 60 00
Gelin Evi Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/gelinevi


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir