GENPA müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

GENPA müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Sanayi ve ticari ürünlerin ithal edilmesi ve pazarlanması için 1965 yılında Zeynel Abidin Erdem önderliğinde kurulan şirket 1978 yılında sektör içerisinde birçok alana giriş yaparak oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Türkiye’de GSM alanının yeni yeni yaygınlaştığı yıllarda bu alana giriş yapmak isteyen şirket GENPA adını vermiş olduğu iştirak şirketi ile 1993 yılından günümüze kadar telekomünikasyon alanındaki ürün, hizmet ve yeniliklerin yurt içerisinde yayılmasına, birçok kişi tarafından kullanılmasına olanak sağlamıştır. Başta telefon üretici firmalar olmak üzere operatörler, müşteriler ve çalışanlar tarafından tercih edilebilirlik oranı en yüksek olan GENPA, ülkemiz içerisinde teknolojik gelişmeleri ilk olarak getiren firma olarak gösterilmekte olup ürünlerin en uygun fiyatlar ile sunulmasına kalitesini ve hizmetini en iyi şekilde göstermekte.

GENPA, ülkemiz içerisinde Samsung markasına ait akıllı telefonlar başta olmak üzere tablet ve aksesuarlarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Bununla beraber LG, HTC, General Mobile, Vestel, Sonny, Alcatel, Casper, Lenovo, Microsoft, ZTE, Asus, Nokia, Huawei ve Turkcell markalarına ait telefon, tablet ve aksesuarların toptan ya da perakende olarak satış ve dağıtımını yapmakla da yükümlüdür. Bununla beraber bazı dönemlerde aracı şirketler üzerinden Apple’a ait telefon, tablet ve aksesuar dağıtım ve parça teminlerinde de bulunmaktadır. Türkiye içerisinde anlaşmalı olarak açmış olduğu 1000’in üzerinde bayilik ile hizmetlerini yürütmeye çalışan şirket, Turkcell ile de anlaşmalar yaparak bayilikleri üzerinden de hizmet vermeye çalışmaktadır.

Bilişim Şirketleri arasında oldukça iyi bir geçmişe sahip olan GENPA, operatör firmalarından sonra iletişim alanındaki en köklü firmalardan birisidir. Sadece ürün satış ve temin konularında hizmet vermeyen şirket, cihazlarda meydana gelen arıza durumlarında tamir görevlerini de üstlenmektedir. Bakım, onarım hizmetleri ile beraber satışını yaptığı her ürünlerini garantili bir şekilde satmaktadır. Ürünlerini ortalama olarak 2 yıl garantili olarak satan şirket, cihazların sistemsel ya da donanımsal olarak bir arıza göstermeleri durumunda ücretsiz olarak tüm eksikliklerini giderek müşterilerine cihazlarını sıfır ayarında teslim etmektedir. İnternet adresi üzerinden piyasada bulunan cihazları daha uygun, indirimli bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetini korumaya çalışmaktadır.


GENPA – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
GENPA Genel Müdürlük Adres: Nispetiye Cad. No:101 Etiler / İstanbul
GENPA Müşteri Hizmetleri: 0212 359 03 59


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir