Gerçeğin Peşinde başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Gerçeğin Peşinde başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

TV8, yine izleyicileri ekran karşısında tutacak bir projeye imza attı. Sunuculuğu Serap Ezgü tarafından gerçekleştirilen Gerçeğin Peşinde programı, yayına başladığı günden bu yana reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 29 Mayıs 2017 tarihinde başlayan program, ilk hafta içerisinde eş zamanlı başlayan program ve yayınlar arasında reytingler içerisinde AB klasmanında birinciliğe oturmuş, birçok kişi tarafından beğenilerek izlenmeye başlanmıştır. Uzun yıllar boyunca ekranların karşısında sunuculuk deneyimi kazanan Sümer Ezgü, kısa bir süre ekranlardan ayrı kalmış ve dönüşünü Gerçeğin Peşinde programı ile taçlandırmıştır. Programın konusu ve içeriği ile ilgili oldukça uzun süren bir araştırma yapılmış ve en sonunda birçok kişinin mağduriyetlerini dile getirebileceği bir ortam kurulması sağlanmıştır.

Gerçeğin Peşinde programı hafta içi hergün 17:00 ile 19:30 saatleri arasında ekranların karşısında bulunmaya çalışıyor. Program içerisinde kaybolan kişiler, faili meçhul cinayetler gibi uzun yıllardır gözleri yaşlı kişilerin sorunlarını ele alıyor. Program içerisinde yer alan kişiler programa başvuruda bulunarak yıllardır kayıp olan eş, dost, akraba ya da çocukların bulunmasını istiyor, cinayete kurban giden tanıdıkların faillerinin araştırılmasını istiyor. Sümer Ezgü’ye göre Dünya üzerinde yaşayan herkes, bir suç işlemesi durumunda ister istemez arkasında bir kanıt ya da iz bırakır. Bu durum sonucunda emniyetin ya da hukukun gözünden kaçan durumları objektif gözlerle izleyerek sorunları çözmeye çalışıyor.

Neredeyse 6 aydır ekranların karşısında duran Gerçeğin Peşinde programı kısa süre içerisinde birçok başarıya imza atmış, birçok kayıp kişinin bulunmasına olanak sağlamıştır. Ailelerin vermiş olduğu ipucu bilgilerine dayanarak bağlı bulunduğu bölgelerde araştırmalar yapması birçok gözden kaçan durumun tespit edilmesine katkı sağlamakta. Daha geçen hafta 2 yıldır kayıp olan bir çocuğun arayışına başlayan Gerçeğin Peşinde, 1 gün bile sürmeden çocuğu bularak gözü yaşlı ailesine teslim etmiştir. Televizyon programlarının aslında insanlar için faydalı bir hal kazanabileceğini anlatan Gerçeğin Peşinde, tarafsız bir yol izlemesi sayesinde birinciliği daima hak etmekte. Emniyete olan katkılarından dolayı sürekli takdir edilen program, 6 ay içerisinde cinayet konularını da işlemesiyle birçok sorunu kısa sürede çözümlemekte.


Gerçeğin Peşinde Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Gerçeğin Peşinde Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul – Türkiye
Gerçeğin Peşinde Telefon: 0212 987 30 70
Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı: 0542 332 22 22


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir