GittiGidiyor müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

GittiGidiyor müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

16 Milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan GittiGidiyor, faaliyetlerine 2011 yılında başlamış olup kısa sürede Türkiye’nin en büyük elektronik ürün satan platformu haline gelmiştir. Ayda ortalama 40 milyon tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen oluşum günlük 500 Binden fazla ürün satışı yaparak alanındaki liderliği sürdürmeye çalışmakta. Birbirlerini daha önce tanımamış, görmemiş kişilerin güvenilir bir şekilde ticaret yapabilme fikri ile kurulması, kısa sürede popüler olmasına katkı sağlamıştır. Daha çok cep telefonu, fotoğraf makinesi, eski kitap, bilgisayar ve birçok koleksiyon ürünün yer aldığı GittiGidiyor, aracı şirketlerin satışlarını sunarak hizmet götürmeye çalışmakta.

100 Binden fazla satıcının yer aldığı GittiGidiyor, Türkiye’nin 81 il ve ilçesine satın alınan ürünleri ücretsiz bir şekilde gönderebilmekte. Herhangi bir olumsuzluk durumunda destek operasyon bölümünün 24 saat aktif olduğunu, herhangi bir durumda bir telefon kadar uzak olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Toplamda 4000 kategori bulunan portal içerisinde hem sıfır hem de ikinci el ürünleri uygun fiyatlardan bulabilmek mümkün. Kısa sürede yakaladığı yükseliş ulusal çapta da fark edilmiş olup birçok ortaklık ve satın alma teklifleriGittiGidiyor’a sunulmuş. Dünyanın en büyük online alışveriş merkezlerinden birisi olan eBay, 2007 yılında şirketin belirli bir hissesini satın alarak ortaklık girişimini duyurdu. 4 yıl süren bu ortaklık eBay’ınGittiGidiyor hisselerinin %93’lük bir kısmını satın alarak sona ermiş ve resmi olarak şirketin sahibi eBay olarak gösterilmiştir.

E-ticaretin ülkemizde gelişmesine büyük oranda katkılar sağlayan bu platform, insanlara internet üzerinden güvenilir ticaretlerin gerçekleştirilebileceğini göstermiştir. Bununla birlikte piyasanın oldukça aşağısında sunulan fiyatlar, tüketiciler için büyük bir fırsat olarak gösterilmiş, teknolojiyi sadece bir tık uzağa taşımayı başarmıştır. Günlük 500,000’den fazla satışın gerçekleştiği alan içerisinde her keseye uygun ve istenilen her özellikte ürünler bulunabileceğini hatırlatmak istiyoruz. Son zamanlarda artan şikâyet konuları şirket ile alakalı olmayıp tamamen platform içerisinde mağaza sahibi olan kişi ve kişilerle ilgili olduğunu, bu gibi durumlarda GittiGidiyor yetkililerinin her iki tarafında mağdur olmaması için eşit kararlar alarak sorunları çözümlediğini söyleyebiliriz.


GittiGidiyor – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 34746 Barbaros Mah., Ataşehir / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0216 687 02 99
Faks: 0216 687 02 98


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 2