GoDaddy müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

GoDaddy müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1997 yılında kurularak internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren GoDaddy, günümüzde alanındaki en büyük şirketlerden birisi olarak gösterilmekte. Temeli domain adı verilen alan adı satışı üzerine kurulu olan şirket, son yıllarda veri barındırma hizmeti olarak adlandırılan hosting alanında da faaliyetler göstermeye başlamış, büyük şirketlerin verilerini barındırmak üzere sunucu sistemlerini hayata geçirmiştir. Şirketi ilk sahibi olan BobParsons 2002 yılına kadar GoDaddy’in gelişmesini sağlamış bu tarihten itibaren gelen bir teklif sonucunda şirketi VeriSign adı kuruluşa satma kararı vermiştir. Şu an için bünyesinde 20 milyona yaklaşan bir müşteri bulunduran şirket, müşteriler tarafından yönetilen 75 milyon alan adı ile etkinliğini sürdürmeye devam ediyor.

Alan adı kuruluşları içerisinde sunmuş olduğu kampanyalar, güçlü ve güvenilir çözümler getirmesi ile ön plana çıkan şirket, dünya üzerinde 17 büyük tesis ile hizmet vermeye çalışmaktadır. 2017 yılı içerisinde 6,000 çalışana ulaştığını belirten GoDaddy, en küçük bireysel internet sitesi başta olmak üzere dünyanın en büyük şirketlerine hizmet vermeye çalışmaktadır. En büyük özelliklerinden birisi de sunmuş olduğu müşteri desteği olduğunu belirten GoDaddy, almış olduğu geri bildirimler sayesinde hizmetlerini her geçen gün artırarak bu alanda lider olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Geçtiğimiz yıldan itibaren Türkiye ofislerini de hayata geçiren şirket, Türk müşterileri için de ayrı bir hizmet vermek, yaşanılan sıkıntılar için Türkçe destek vermeye başlamış, bu girişimi ile ülkemizden binlerce yeni müşteri kazanmayı başarmıştır.

Dijital ve televizyon reklamlarını etkili bir şekilde kullanan GoDaddy, internet üzerine faaliyet gerçekleştirmeyen kişiler tarafından dahi bilinmekte, tanınmakta. Alan adı kaydı konusunda dünyanın en ucuz fiyatlarını vermesi ve sıklıkla indirim kuponları uygulaması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir. Birçok servise oranla %90 indirimli sunulan alan adları, hosting, sunucu, bulut veri depolama hizmetleri girişimciler tarafından tercih edilmekte olup maliyetlerini büyük oranda düşürdüğü gözlemlenmiştir. Güvenlik konusunda ekstre önlemler alan şirket, özellikle sunucu, hosting ve bulut veri depolama konusunda dünyanın en güçlü sistemlerine sahip olduğunu iddia etmektedir. Daha fazla bilgi için GoDaddy’nin resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


GoDaddy – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
GoDaddy Genel Müdürlük Adres:
GoDaddy Müşteri Hizmetleri: 0850 766 14 90


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir