Gold Bilgisayar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Gold Bilgisayar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Teknoloji, geçtiğimiz yıllara kadar bir lüks araç olarak gösterilirken artık günümüzde en büyük ihtiyaç kaynaklarından birisi olarak gösterilmekte. Hayatımızın her köşesine giren teknolojik ürünler günlük ihtiyaçların karşılanmasında büyük kolaylıklar sağlarken insan hayatının daha da canlanmasına, eğlenceli bir hal kazanmasına olanak sağlamakta. Bununla beraber teknolojik ürünlerin her geçen gün daha da uygun fiyatlar ile sunuluyor olması alım gücünün artmasına, daha da faydalanabilir bir hal kazanmasına olanak sağlamakta. Ülkemiz içerisinde teknolojik pazara sahip olan şirketler az çok belli olup belirli bir müşteri potansiyeline, bir marka ismine sahip olarak işleyişlerini yürütmeye çalışmaktalar. Bu firmalar arasında yer alan Gold Bilgisayar ülkemizdeki en önemli teknolojik mağazalardan birisi olarak karşımıza çıkmakta.

Gold Bilgisayar, teknoloji alanında meydana gelen son gelişmeleri ülkemiz içerisinde uygulayarak hizmetlerini en uygun fiyatlar üzerinden en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır. Bünyeleri içerisinde satışı yapılan her ürünün arkasında duran şirket, meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda bakım, onarım, teknik servis gibi konularda da hizmet vererek hizmetlerini garantili bir şekilde vermeye çalışmaktadır. Şirketin bu alandaki ilk serüveni 1991 yılında başlamış, ilk mağazasını Kadıköy içerisinde bulunan Yazıcıoğlu İşhanı içerisinde açarak başlamıştır. Son gelen analiz verilerine göre yurtiçinde 50’den fazla mağazası bulunan şirket, satış mağazalarındaki 1000’den fazla personeli ile kaliteli bir hizmetin nasıl olması gerektiğini göstermeye çalışmaktadır.

Gold Bilgisayar, açmış olduğu her mağazayı oldukça geniş bir alana inşa etmekte olup teknolojik ürünlerle donatmaktadır. Akla gelebilecek her kategoriden binlerce ürünün yer aldığı mağazalar müşteri beklentilerini karşılamakta olup istenilen her ürünün yer aldığı merkezler halindedirler. Uzun bir süre boyunca büyüme yönünde ilerleyen şirket maalesef ki döviz üzerinde meydana gelen artışlar nedeni ile küçülme yolunda ilerlemek durumunda kalmıştır. Bazı bölgelerde açmış olduğu mağazaları kapatma durumunda kalan şirket, teknik ve bakım onarım servislerinde aksaklıklar yaşamaya başlamıştır. Sıklıkla basın ortamları içerisinde battığı yönünde haberler çıksa da Gold Bilgisayar işleyişlerine halen devam etmektedir. Şirketin borçları olduğunu, bu durumu çözebilmek adına mağazalarda kapatmalar meydana getirdiğini söyleyebiliriz.


Gold Bilgisayar – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Gold Bilgisayar Genel Müdürlük Adres: Dudullu OSB Mah. 1 Cad. Fabrikalar 13-1 Ümraniye / İstanbul
Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri: 0216 554 75 75


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir