Google Play müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Google Play müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Çin ve birkaç ülke hariç tüm Android işletim sistemli telefonlarda uygulama ve oyun indirme mağazası olan Google Play, yapı olarak akıllı telefon sahipleri için büyük kolaylıklar meydana getirmektedir. Yazılımcılar tarafından geliştirilen uygulamalar ve oyunlar, bu oluşum içerisinde hem ücretli hem de ücretsiz olarak kullanıma sunulmakta. Çağımızın en büyük teknolojilerinden biri olarak gösterilen akıllı telefonlar, Google Play aracılığıyla gün içerisinde vakit geçirilebilecek birçok uygulamayı kullanıcıların hizmetine sunabilmekte. Android işletim sistemli telefonların temel uygulaması olup cihazdan silinemeyen birkaç uygulamadan bir tanesidir. Başta Çin olmak üzere birkaç ülke Google ile yaşadığı anlaşmazlık nedeni ile ülkelerinde bu markaya ait tüm ürünlerin kullanımına yasak getirmiştir. Bu nedenle Google Play bu ülkelerin tamamında kullanım dışıdır.

Ayrıcalıkların başkenti olarak adlandırılan Google Play, cihazın Android sürümüne göre birçok uygulama ve oyunu kullanıcısına sunarak hem hayatın kolaylaşmasına katkı sağlıyor hem de boş vakitlerin eğlenceli bir şekilde değerlendirilmesine olanak sağlıyor. Başta bankacılık uygulamaları olmak üzere navigasyon, harita bilgileri, üniversite mobil uygulamaları, dershane programları gibi uygulamalar platformun sağladığı hayat kurtarıcı özellikler içerisinde yer almakta. Sadece akıllı telefonlar içerisinde yer almayan uygulama, uyumlu tablet ve TV’ler içerisinde de bulunabilmekte. Eğer satın aldığınız cihaz içerisinde Google Play uygulaması yok ise endişe etmeyiniz. İnternet üzerinden bulabileceğiniz indirme linkleri ile kısa sürede bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Dünya üzerinde büyük bir kesim Google Play uygulamasını sadece oyun indirmek için kullanmakta. Ücretli ve ücretsiz oyunlar üstün derecede grafik kalitesi sunarak telefonlarınızda keyif alabilmenin formülü oluşturmakta. Sevdiğiniz oyunlarda hesabınızı güçlendirmek amacı ile kredi kartı kullanarak paketler satın alabilir, mobil alanının en güçlü karakterlerini oluşturabilirsiniz. Mağaza içerisinde yer alan ücretli uygulamalar için kredi kartı kullanımı yapabilir, sistemin güvenirliğine emin olabilirler. Amatör olarak yazılımla ilgilenen kişiler developer hesabı sahip olmaları durumunda. Dünya üzerinde bulunan akıllı telefonlara bacak olursak İOS işletim sisteminden ziyade sayı üstünlüğünün Android üzerinde olduğunu görebilirsiniz. Bu üstünlük uygulama ve oyun sayısı olarak mağazalar içerinden fark edilebilir bir boyutta.


GooglePlay – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Not: Google Play çağrı merkezi iletişim telefon numarası yoktur.


Beğen  2
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1