Greyder müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Greyder müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin en büyük ayakkabı üreticilerinden birisi olarak gösterilen Greyder, 60 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile sektörün tercih edilenleri arasında ilk sırada yer almakta. Sıradan tasarımlardan ziyade kendisine özel olarak geliştirdiği modeller, ayakkabı alanında farklılık isteyenlerin göz bebeği olmuş durumda. Sadece Türkiye’de faaliyet sürdürmeyen Greyder, atmış olduğu adımlar sayesinde dünyaya açılmış ve her mevsim dönemine uygun olarak üretilen ayakkabılar dünyanın göz bebeği olmuş durumda. Kendi tarzlarını oluşturan ve ürünlerini diğer firmalardan taklit etmeyen şirket, mağaza konseptlerine de farklı bakış açısı getirerek modern oluşumlar ortaya çıkarmaya çalışmakta. Şu an için aktif olarak ürünlerinin satıldığı nokta sayısı 400’e ulaşmış olup birçok noktaya da erişimler sağlamaya çalışmaktadır.

Greyder, sanıldığı gibi bir yabancı firma olmayıp temelleri Çorum’un İskilip ilçesinde atılan bir Türk firması olduğunu söyleyebiliriz. İsmail Kavlu tarafından kurulan şirket vefatına kadar kendi çizgisi çizen şirket, ayakkabı alanındaki özel üretimleri ülkemize ilk tanıtan şirket olarak gösterilmekte. İsmail Kavlu’nun vefatı ile şirket başına geçen oğullar Mustafa ve Süreyya Kavlu şirketin bugün ki konumlarına gelmelerini sağlayacak gelişmeleri meydana getirmişlerdir. Marka adının dedelerinin ağzından çıkan bir laf olduğunu belirten Mustafa Kavlu, sahip oldukları markanın 60 yıllık bir geçmişse sahip olduklarını belirtti. Son yıllara kadar sadece ayakkabı üretimi gerçekleştiren şirket başta çanta olmak üzere cüzdan gibi ekipman destekli birçok ürün üretiminde de bulunmaktadır.

Greyder, 60 yıllık deneyiminin tamamında üretimlerini gerçek deri üretimleri ile gerçekleştirerek kalitesini büyük oranda yansıtmaktadır. Dünya üzerinde kendisine özel moda trendleri gerçekleştiren şirket, özellikle kış aylarında kar, yağmur gibi etmenlere dayanaklı botları ile ön plana çıkmaktadır. Konfor odaklı üretimler gerçekleştirmesi ürünlerin fiyatlarına yansımasına rağmen birçok kişi sunulan fiyatları pahalı olarak görmemekte olup ürünlerin gerçek değerleri olduğunu belirtmekte. Birçok kişi Greyder markasını sadece kışlık bot üretimi olarak görmesine rağmen yazlık ayakkabı seçeneklerini hem erkekler hem de kadınlar için profesyonel üretimler gerçekleştirdiğini de hatırlatmak istiyoruz. Ayakkabı alanında ülkemizi en güzel temsil eden şirketlerden birisi olması satışlarının kısa sürede artış göstermesine büyük oranda katkılar sağlamakta.


Greyder – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Halkalı Merkez Mh. Fatih Cd. No:75 Küçükçekmece / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 744 07 77
Faks: 0212 495 42 86


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir