Hakmar aktüel ürün kataloğu (21 Aralık – 27 Aralık 2017)

Hakmar aktüel ürün kataloğu (21 Aralık – 27 Aralık 2017)

Bölgesel bir perakende mağazacılık zinciri olan Hakmar, kısa sürede İstanbul’un en iyi marketlerinden birisi halini almıştır.Mevcut durumundan yararlanarak daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak isteyen market, rakipleri gibi aktüel günler düzenleyerek birçok üründe indirimler düzenleyerek farkındalık oluşturmaya çalışmaktadır. Hakmar Aktüel Ürünler Kataloğu 21 Aralık 2017 tarihinde değişikliğe gidecek olup daha önce sunulmamış birçok ürünün indirimler ile donatılmasına olanak sağlayacak. Genel olarak sadece kendi sattığı ürünler üzerinde indirimler oluşturan şirket, ara ara popüler birçok marka ile anlaşmalar yaparak piyasalar içerisinde ihtiyaç duyulan en güzel ürünleri yine indirimli olarak sunulmaya çalışılmakta.

Bu haftanın en dikkat çekici ürünlerinde değinecek olursak;

49,95 TL’den Fön Makinesi, Saç Düzleştirici Tarak 59,90 TL’den sunulmakta. Her hafta bunun gibi ürünler piyasaya süren Hakmar, bütçe dostu bir market olarak tanınmakta.

Neredeyse ayın her günü indirimler düzenleyen Hakmar, Aktüel Ürün Kataloğunu daha çok haltan gelen taleplere göre belirleyerek hazırlamaktadır. 21 Aralık tarihinde başlayacak olan Hakmar Aktüel Ürün Kataloğu içerisinde Çocuk Spor Ayakkabısı 35,95 TL’den, kadınlar için deri bot 59,95 TL’den, Bay Kazak 23,95 TL’den, Yastıklar için Alez 5,95 TL’den, Pamuklu Battaniye 24,95 TL’den, Oyun Hamuru Seti 14,95’den, Kulplu Borcam Tepsi 19,95 TL’den, Tava Çeşitlerinin tamamı 14,95 TL’den satışa sunulmakta. Aşağıda eklenen Aktüel Ürün kataloğu resimlerinden de görebileceğiniz gibi ürün yelpazesi oldukça geniş olarak gösterilmekte. Diğer aktüel ürün satıcılarına göre bünyelerinde yer alan ürünlerin daha kalitesi ve sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Bu görseller içerisinde yer alan ürünlerin indirim oranları 27 Aralık itibari ile sona ereceğini belirtmek istiyoruz. İndirimde yer alan ürünlerin stok durumunun da kısıtlı olduğunu hatırlatmadan geçmek istemiyoruz.

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir