HepsiBurada.com müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

HepsiBurada.com müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Başta elektronik olmak üzere giyim, kırtasiye, kişisel bakım ürünleri, araç yedek parça, ofis malzemeleri gibi yüzlerce kategori içerisinde milyonlarca ürünün yer aldığı bir alışveriş sitesi olan HepsiBurada, Türkiye’nin en büyük online alışveriş portalı olarak gösterilmekte. Bilgisayarlar üzerinden siparişlerin verilebildiği gibi son zamanlarda oldukça gelişmiş mobil uygulamalar ile de hızlı ve güvenilir bir alışverişin kapısını aralamaktadır. Alışveriş yapabilmek amacı ile kişilerin öncelikle bir üyelik hesabına sahip olmaları gerekiyor. Gerekli adımların uygulayarak birkaç dakika içerisinde alınan üyelikler milyonlarca ürünün kapısını anında aralamaktadır. Üyelik tamamen ücretsiz olup ömür boyu herhangi bir ücret talebi yapılmamaktadır. İstenilen kategori içerisindeki satışlar HepsiBurada’nın kendi ürünleri olmayıp şirket ve mağazaların platform içerisinde açtıkları özel mağazalardan gerçekleştirilmektedir.

Alıcı ve satıcıları internet üzerinde bir araya getirerek güvenilir ve dürüst ticaret ortamı oluşturan HepsiBurada, ödemeler konusunda üyelerine oldukça büyük avantajlar sunabilmekte. Satın alınan ürünlerin ücretine göre 9 taksit fırsatı sunması, alışverişlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamakta. Yüzlerce kategori içerisinde yer alan milyonlarca ürün her gün güncellenerek yeni sahiplerine ulaştırılabilmesi için kargolanmaktadır. Günlük ortalama 500,000 satış gerçekleştiren HepsiBurada, İstanbul merkezinde 15,000 metrekareden büyük bir ofis içerisinde operasyonları yürütmeye çalışmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketleri ile 81 il ve ilçe içerisine birkaç günlük süre içerisinde teslimatları gerçekleştirerek memnuniyet odaklı hizmet vermeye çalışmaktadır. Bu arada kargo ücretlerinin büyük bir bölümü alıcılar tarafından karşılanmaktadır.

HepsBurada üzerinden satış gerçekleştirmek isteyen kişiler öncelikle yetkili kişilerle görüşerek mağaza açma koşullarını öğrenmelidir. Aylık veya yıllık mağaza açma bedelinin ödenmesi ve gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda isteyen herkes platform içerisinden satış yaparak gelir artışı sağlayabilmekte. Kategori sayısında sürekli değişiklikler getirerek insanların alım gücüne göre sürekli eklemeler yapılmaktadır. HepsiBurada üzerinden yapılan alışverişler tüketici koruma kanununa göre 14 gün içerisinde iade edilebilir, değiştirilebilirdir. Ürünleri istedikleri tarzda alamayan kişiler para iadesi istediklerini belirtmeleri durumunda mağaza yetkilileri tarafından ücretleri iade ederek ürünün gönderilmesini isteyebilmekte. Bu şekilde güvenilirlik ortamı meydana getiren sistem, ülkemizdeki en büyük girişimlerden birisi olarak gösterilmekte.


Hepsiburada.com – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 Şişli / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0850 252 40 00
Not: Telefon ile destek ya da iletişim bulunmuyor. Üstteki yardım kısmından ulaşabilirsiniz.


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 2