Hummel müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Hummel müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Spor giyim ürünleri konusunda ismi ile ön plana çıkan Hummel, 1923 yılında Danimarka’da merkezli bir şirkettir. Şirketin kurucusu olarak gösterilen Messmer ailesi Hummel şirketini ilk olarak Almanya’nın Hamburg şirketinde kurarak şirketin gelişimini oldukça zor şartlar altında tamamlamıştır. Başta Futbol olmak üzere Hentbol, Basketbol, Voleybol, Avusturya Futbolu formaları üretmiş, Futbol ve hentbol spor dalları için özel olarak ayakkabı üretiminde bulunmuştur. Bu alanda hem markalaşma çalışmaları oluşturmak hem de spora katkı sağlamak amacı ile sponsorluk çalışmaları yürütmüş ve yürütmeye devam etmektedir. Kuruluşunu Almanya’da başlatan şirket merkezini Danimarka’ya taşıyarak faaliyetlerini Aarhus şehrinde sürdürmeye çalışmaktadır. Spor malzemesi konusundaki çalışmalarına değinecek olursak;

Hummel, 1923 yılından bu yana spor alanında mevcut ihtiyaçların neredeyse tamamını karşılamaya çalışmaktadır. Kadın, erkek, çocuk, unisex alanında binlerce ürün çeşidi bulunan şirket, tişört başta olmak üzere mont, atlet, iç çamaşırı, eşofman, tayt gibi onlarca alanda da üretimler gerçekleştirmektedir. Artık spor alanında meydana gelen değişiklik birçok ürün çeşidinin meydana gelmesine neden olmakta. Genç kesim tarafından sıklıkla tercih edilen şirket özellikle spor ayakkabılarının görünümleri, rahatlığı ve kumaş kalitesi ile ön plana çıkmakta. Ayakkabılarını belirli bir standart görünüme bağlı olarak üreten şirket, çizgisini bozmadan ilerlemek istemekte. Fiyatlar konusunda da her ürün için belirli standart belirleyen şirket tüketicilere uygun olarak bir yaklaşım sergilemeye çalışmakta.

Diğer birçok spor markasına oranla ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla sunmaya çalışan Hummel, internet sitesi üzerinden de online olarak satış gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Türkiye içerisinde her şehirde kendisine ait mağaza bulunmasa da iş birliği yaptığı şirketler aracılığı ile her şehre ürün gönderiminde bulunmakta. 2000’den fazla personeli bulunan Hummel şirketinin çalışanları özel olarak eğitilmekte olup bireysel gelişimlerine önem verilmekte. Ürünlerin üretimleri Türkiye içerisinde olmayıp Danimarka içerisinde bulunan özel merkez içerisinde gerçekleşmekte. 2018 yılı içerisinde birçok takım ve marka için sponsorluk çalışmaları gerçekleştirecek olması global alanda daha fazla etken olmasına olanak sağlar. Hummel ürünlerine ulaşabilmek ve sipariş vermek adına internet sitesine giriş yapabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz.


Hummel – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Hummel Adres: Keresteciler Sitesi Fatih Cd. Ladin Sk. No:12 Merter – Güngören / İstanbul – Türkiye
Hummel Müşteri Hizmetleri: 0212 643 19 23


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1