İnci Deri müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

İnci Deri müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

100. yılını geçtiğimiz günlerde kutlayan İnci Deri, 1917 yılında ilk başlarda küçücük bir salonda ayakkabı üretmeye çalışan bir şirket iken bugün kendi alanında ülkenin en büyükleri arasında yer almakta. İlk kurulduğu yıllarda mağazacılık faaliyetlerinden uzak kalan şirket daha çok üretim yaparak alanındaki diğer firmalara stok sağlamakla uğraşıyordu. Zamanla bulunduğu merkezi mağazaya çeviren İnci Deri kısa sürede tutularak semtinin renkli yüzü ilan edilmiştir. 30 yıldan fazla bulunduğu merkezde aktiflik gösteren şirket, bu sürenin sonunda ulusal faaliyetlere başlayarak markalaşma programını başlatmıştır. 1947 yılına gelindiğinde şirketin ikinci kuşak yöneticileri mağazalaşma konusunda yeni vizyonlar edinmiş olup İstanbul içerisindeki ilk zincirlerini açma kararı almıştır.

İkinci neslin atmış olduğu adımlar sonucunda Fatih’te açılan ilk mağaza zinciri doğru atılan adımlar sonucunda büyük bir ilerleme kaydedildi. Markalaşma çalışmalarını dönemin şartlarına uygun olarak yürüten şirket, üçüncü neslin gelmesi ile beraber oldukça ilerlemiş, 1980’lerin en prestijli markalarından birisi haline getirmiştir. 1989 yılına kadar tek mağaza ile ilerleyen şirket, Kadıköy’e açmış olduğu mağaza ile bölgesel şirket olmaktan çıkmış, İstanbul’un geneline yayılabilecek bir politika izlemeye karar vermiştir. 1994 yılına kadar İstanbul’un çeşitli bölgelerine mağaza açan şirket, Türkiye genelinde ikinci olarak Konya şehrine girme kararı almıştır. İtalya’dan özel olarak getirmiş olduğu uzmanlar ile özel bir çalışma programına giren şirket, Türkiye’de daha önce görülmemiş modeller çizerek üretimlerini gerçekleştirmiş ve alanında milyonlarca satışlar gerçekleştirmiştir.

Üçüncü neslin çalışmaları gerçek anlamda büyük başarılar getirmiş, aile mirasını oldukça ilerilere götürmüştür. Türkiye içerisinde 110’dan fazla mağaza açılışını gerçekleştiren şirket, yurtiçi ile yetinmemiş başta Azerbaycan olmak üzere KKTC, Türkmenistan, İtalya ve Belçika pazarlarına girerek global işler gerçekleştirmeye başlamıştır. Toplamda 37 ülkede mağaza açılışı gerçekleştiren İnci Deri, her ülkede 1 adet de olsa başlangıç adımını atarak önce marka tanınırlık çalışmaları yürütmekte. Bu alanda 100 yılı geçen deneyimi olması ve aile şirketi tarafından yönetilmesi oldukça başarılı çalışmalar çıkarmasına olanak sağlamakta. İnci Deri ürünleri sadece kalitesi ile değil uygun fiyatlar ile sunulması ile ön plana çıkmakta.


İnci Deri – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Flatofis – Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:78 Kat:1/10-11 Eyüp / İstanbul – Türkiye
İnci Deri Müşteri Hizmetleri: 0850 222 74 63


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir