İninal Kart müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

İninal Kart müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Ödeme platformlarının sayısı her geçen gün artmakta olup birer birer yenileri eklenerek sektör içerisinde yer almaya devam ediyor.           2012 yılından kurularak sektör içerisinde yer almaya başlayan İninal hem kurumsal hem de bireysel kişilere hizmet vererek ödeme alım ve gönderim işlemleri tamamen bünyesinde halletmektedir. Müşteriler, internet sitesi üzerinden işlemleri halledebilirken aynı zamanda sahip oldukları kartlar üzerinden de işleyişlerini gerçekleştirebilmektedirler. İninal, yaptığı anlaşmalar sonucunda MasterCard ile ortaklık kurmuş, para çekim, gönderim ve online alışverişler sırasında MasterCard gücünden yararlandığını söyleyebiliriz. Banka kartına benzer bir kart sistemine sahip olan bu sistem, kart dağıtımlarını başta Migros şubeleri olmak üzere PTT, D&R ve internet sitesi üzerinden kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Bireysel kullanıcıların İninal’den nasıl faydalanabileceklerinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Kullanıcılar, yapıla son anlaşmalardan sonra ülke içerisinde 10,000’den fazla noktada bu kart ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmektedirler. Bu noktalardan bazıları Migros, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Medya ve gazete siteleri ve PTT olduğunu söyleyebiliriz. Yine kullanıcılar sahip oldukları kartların içerisine ülke içerisinde 10,000’den fazla noktada bakiye yükleyerek ister fiziki noktalar üzerinden alışveriş yapabilir ya da dünya üzerinde bulunan herhangi bir internet adresi üzerinden alışveriş yapabilirler. İninal tarafından sağlanan online cüzdan istenilen işlemleri yerine getirebilmek adına özenle tasarlandığını ve işleme alındığını söyleyebiliriz. Bireysel kullanıcı sayısı her geçen gün artıran bu sistem kurumsal üye alımına da devam etmektedir.

Kurumsal şirketlerin gün içerisinde sık ve sürekli ödemeler gerçekleştirmelerinden dolayı ödeme kuruluşları genel olarak bu firmalar ile çalışmak istemektedir. Kurumsal firmalara tanınan ayrıcalıklar oldukça fazla olduğunu temelde para transferleri için ödenen masrafları ortadan kaldırmaktadır. İninal, anlaşmalı olduğu firmalara özel bir üyelik sistemi geliştirmekte olup bu sistem üzerinden mali raporlama sistemi kullanarak yapılan masrafları, yapılan ödemeler ve gelecekte yapılacak ödemelerin neler olduğunu göstermeye çalışmaktadır. İninal, herhangi bir banka ile anlaşmalı olmadığından dolayı kartlar içerisinde bulunan bakiyeleri nakit olarak çektirememektedir. Sadece alışverişlerde kullanılmaya yarayan bu sistem güvenilir alışveriş ortamının sağlanması için çalışmalar yürütmektedir.


İninal Kart – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
İninal Kart Genel Müdürlük Adres: Barbaros Mah. Çiğdem Sok. No:2/ D:8 Ağaoğlu My Office İş Merkezi Batı Ataşehir / İstanbul
İninal Kart Müşteri Hizmetleri: 0850 311 77 01


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir