İşte Benim Stilim başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

İşte Benim Stilim başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Bu Tarz Benim yarışması ile ekranların karşısında kısa bir dönem yer alan program, gelen şikayetlersonucunda RTÜRK tarafından yayından kaldırılmıştı. İzleyiciler tarafından benimsenmesi üzerine gelen istekler sonucunda programa farklı konseptler getirerek yayımlayan yayın ekibi yeni programa İşte Benim Stilim adını vermiştir. İlk sezonunu Show TV ekranları karşısında yer alan yarışma Acun Ilıcalının atağı sonucunda TV8 ekranlarına taşınmış, 2015 yılından bu yana varlığını TV8 üzerinde yürütmeye çalışmaktadır. Programın sunuculuğunu üstlenen Öykü Serter başarılı bir sunum sergilemekte olup programı iyi bir şekilde koordine etmektedir. Bir kıyafet, giyim yarışması olmasından dolayı program jüriler işliğinde yürütülmektedir. Jüri koltuğunda yer alan isimlerden bahsedecek olursak;

Jüri koltuğunun vazgeçilmez isimleri arasında Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Ivana Sert gibi isimlerin yer aldığını söyleyebiliriz. Eleme gecelerinin daha hararetli geçebilmesi adına ek olarak Kerimcan Durmaz, Uğurkan Erez gibi isimlerde sıklıkla programa dahil olmaktadır. O tarz programlar zaman içerisinde yarışma konseptinden çıkarak farklı hallere bürünmeleri, reyting uğruna insanların onurunun ayaklar altına alınmasından dolayı RTÜRK tarafından inceleme altına alındı. Başta İşte Benim Stilim olmak üzere evlilik programları gibi birçok programa yüzbinlerce TL cezalar kesildi. Kıyafetler üzerine nasıl konseptler kurulması gerektiği üzerine kurulan yarışma ilk birkaç sezon sadece sıradan insanlar üzerine yarışma düzenledi.

Programa ilgi artacağı düşüncesi ile İşte Benim Stilim bir sezonluğuna sadece ünlüler üzerine kurudu. Her geçen bölün reytingleri daha da kötüye giden yarışma yayından kaldırılarak eski konsepte dönme kararı aldı. Jüri koltuklarında bazı dönemlerde değişikliklere giren yarışma sadece sunucusu Özgü Serter’i hiç değiştirmemiştir. Şu an halen yayın hayatına TV8 ekranlarında devam ettiren program belirli bir izleyici kitlesi edinmeyi başarmış, reyting sıralamasını sabite düşürmüştür. Tüm eleme turlarını atlatarak final etabına giren yarışmacılar jüri tarafından büyük incelemeler altına alınmaktadır. Rekabet ortamının hat safhaya çıktığı programda yarışma birincisine ödül olarak tam 100,000 TL verilmektedir. 6 sezonunu deviren yarışma bugüne kadar 6 şampiyon çıkarmış olup 600,000 TL ödül dağıtımında bulunmuştur.


İşte Benim Stilim – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
İşte Benim Stilim Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul
İşte Benim Stilim Telefon: 0212 987 30 70
İşte Benim Stilim Başvuru Formu: http://www.tv8basvuru.com/basvuru/iste-benim-stilim/1


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir